Новини        12 Травня 2016        369      

Підтвердження звання «народний» ансамблем «Сленг»

11 травня 2016 року вокальний ансамбль «Сленг» Палацу культури урочистих подій (керівник Сергій Гмиря) представив концертну програму з метою підтвердити звання «народний». Захід проходив у приміщенні Лютеранської церкви, що сприяло створенню загальної атмосфери.

Створений ще у 1978 році на базі Миколаївського педагогічного інституту (нині Миколаївський  національний університет ім. В. О. Сухомлинського) ансамбль і досі успішно функціонує та розвивається.

Серед основної жанрової специфіки колективу особливо виділяються композиції у жанрах спірічуелс, кантрі, джаз та інші. Основу його репертуару складають твори у власній обробці керівника.

Ансамбль «Сленг» відомий не тільки на теренах Миколаївщини. Також він є учасником Міжнародних конкурсів вокально-хорового мистецтва у таких містах як: Даугавпілс, Мінськ та Одеса.

Яскрава творча індивідуальність «Сленгу» полягає в характері репертуару, в незвичній музичній мові, що обумовлює свою манеру вокального виконання та своє творче обличчя. Завдяки цим показникам атестаційна комісія не мала сумнівів щодо підтвердження звання ансамблю «Сленг».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: