Новини        20 Квітня 2015        662      

Підвищення виконавської майстерності вокально-хорових колективів

16 квітня Обласний народної творчості та культурно-освітньої роботи гостинно відкрив свої двері для учасників семінару, який був підготовлений провідними методистами музичного сектору.

Гостями семінару були керівники музичних колективів, директори та методисти сільських та районних будинків культури та міст Очакова та Миколаєва. Методисти музичного сектору, а також спеціалісти з хореографії та театрального жанру під час демонстрації відеозаписів прокоментували вдалі моменти, а також вказали на недоліки та помилки, яких слід уникнути в майбутньому.

Кожен з 23 присутніх учасників міг прийняти участь у обговоренні, а також отримати цінні поради від автора ідеї проекту «Материнська пісня» Г. П. Стрелецької.

Далі на гостей семінару чекала творча лабораторія Прибузького народного ансамблю пісні і танцю Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Керівник колективу, заслужений працівник культури України Анатолій Ілліч Затурян, посвятив семінаристів у таємниці створення такого складного сценічного дійства, як вокально-хореографічні композиції на прикладі творів «Весна – красна», «Наша слава козацькая», «Циганська рапсодія» та «На Івана Купала».

Завершився семінар визначною подією – учасники семінару були запрошені на концерт, присвячений сорокарічному ювілею та підтвердженню почесного звання «народний» хору «Веснянка» Тернівського Будинку культури (художній керівник заслужений працівник культури України, лауреат всеукраїнської премії ім. В.Гнатюка, професор Омелян Артемович Шпачинський), який проходив у Миколаївському міському Палаці творчості учнів. Чудовий колектив, знаний не тільки по всій Україні, але й далеко за її межами, в котрий раз подарував присутнім справжнє свято української пісні та підняв планку народного аматорського мистецтва на новий рівень. Концертна програма «Земле моя, ти славо козацька!» надихнула керівників колективів, що відвідали семінар, на нові творчі пошуки та досягнення.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: