Новини        30 Січня 2017        540      

Потрійний ювілей Тетяни Кошулап

2017 рік став щедрим на ювілейні дати для талановитого хормейстера, випускниці Миколаївського коледжу культури і мистецтв, вихованки викладача народного хору Анатолія Затуряна, керівника народного вокального ансамблю Троїцько-Сафонівського сільського Будинку культури Тетяни Кошулап:

  • 60-річний ювілей від дня народження (31 січня);
  • 25-річчя на посаді керівника ансамблю;
  • 55-річчя створення народного колективу.

Як солістка-виконавиця українських пісень Тетяна Миколаївна добре відчуває природню красу голосу й майстерно передає це відчуття аматорам. Якісно підібраний і продуманий репертуар робить виступи співочої перлини Казанківщини, народного вокального ансамблю Троїцько-Сафонівського сільського Будинку культури, цікавими і змістовними. Їх люблять земляки й з нетерпінням чекають можливість послухати пісні, пронизані людською мудрістю, джерельною чистотою та глибокою історією рідного краю.

Завдяки професійному підходу керівника, а також акомпаніатора Геннадія Рудакова творчий шлях народного вокального ансамблю устелений великою кількістю концертів, зустрічей, фестивалів, конкурсів та оглядів. Колектив двічі брав участь у творчому звіті Миколаївської області та у фестивалі слов’янських культур (м. Київ), нагороджений дипломами, грамотами, подяками різного рівня. За 55-річну історію творчого життя колектив народного вокального ансамблю Троїцько-Сафонівського сільського Будинку культури посів гідне місце серед кращих колективів Миколаївської області, що носять звання «народний».

Працюючи на посаді директора Троїцько-Сафонівського сільського Будинку культури, Тетяна Миколаївна велику увагу приділяє дослідницькій роботі з вивчення фольклорної спадщини, звичаїв та обрядів односельців. Саме в тому в репертуарі ансамблю багато народних свят та обрядових театралізованих дійств.

Шановна Тетяно Миколаївно, від Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, від усієї плеяди аматорів вокального мистецтва області прийміть щирі вітання та теплі слова вдячності за справу, якій ви віддані. Здоров’я Вам, злагоди, благодаті та миру на многії, многії літа! Нехай і надалі у Вашім серці лунають звуки ніжної та красивої української пісні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  Позначки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: