Новини        22 Жовтня 2021        259      

Проведений обласний онлайн-семінар для керівників дитячих вокальних колективів і студій

У жовтні фахівцями МОЦНТ та КОР проведений онлайн-семінар для керівників дитячих вокальних колективів, до якого залучено понад 75 слухачів. Захід спрямований на підвищення кваліфікації працівників закладів культури Миколаївщини. Під час семінару надано рекомендації, практичні поради керівникам колективів та висвітлено ряд важливих питань.

Лекторами семінару виступили:

Галина Стрелецька – провідний методист з вокально-хорового жанру Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України, яка зосередила увагу керівників на підсумках обласних вокальних заходів 2021 року за участю дітей, детально зупинилася на таких проблемних питаннях, як підбір репертуару для дитини, культура поведінки на сцені, розвиток та застосування вокально-хорових навичок за віковими особливостями, розповіла слухачам про заходи, проведення яких заплановано обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи на 2022 рік.

Наталя Лисогор – провідний методист по роботі з дітьми та молоддю Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи надала корисні поради керівникам щодо формування музичного смаку дитини під час занять у гуртках з вокального співу, зосередила увагу аудиторії на розвитку у дитини вміння відрізняти та підбирати якісний музичний матеріал.

Олександр Сичов – заслужений артист України, композитор та Тетяна Ярова – заслужений діяч мистецтв України під час теоретично-практичної частини познайомили учасників семінару зі своєю творчістю, розповіли як і коли «народжується» пісня. Тетяна Ярова презентувала вокальні збірки, у яких представлені вокалізи не тільки для розвитку голосу, а й для образного мислення дитини, сюжетні пісні для молодшого віку та пісні для юнацтва. Олександр Сичов ознайомив учасників зі становленням свого творчого шляху та здобутками, виконав декілька авторських пісень, розповів учасникам семінару про поетів, з якими співпрацює, продемонстрував збірки, які набули популярності серед співаків міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: