Новини        22 Лютого 2018        450      

Баштанський гурт «Дивограй» став народним

21 лютого відбулася знакова подія в історії Баштанського РБК: у його суцвітті з’явився ще один колектив зі званням «народний». Які ж важливі деталі роботи колективу та керівника відмітили члени атестаційної комісії — про все детальніше далі.

Гурт естрадної пісні «Дивограй» — це яскрава квітка, зрощена на творчій ниві Баштанщини. З перших виступів він став улюбленцем шанувальників вокального жанру району та області. За 10 років роботи колектив має велику кількість нагород різного рівня. «Дивограю» аплодували під час виступів на концертних майданчиках Одещини, Хмельниччини, Києва та Полтави.

До складу колективу входять талановиті та яскраві вокалісти, працівники Баштанського РБК. Очолює гурт Володимир Крамаренко — креативний музикант, який дбає про осучаснення форм роботи гурту. Своєрідність і різноманітна жанрово-стильова палітра репертуару є характерною рисою ансамблю: її насичують сучасні, популярні естрадні пісні, обробки та аранжування яких робить сам керівник. Володимир Володимирович велику увагу приділяє розвитку співочого діапазону учасників, тембровій окрасі їхнього голосу, чіткості інтонації, дикції, використанню різних вокальних технік. Саме тому колектив знаходиться в належній виконавській формі, постійно презентуючи свою творчість у культурно-мистецьких заходах області та за її межами. Кожен виступ гурту естрадної пісні «Дивограй» – це вміле поєднання хореографічних елементів з яскравою театралізацією, що примушує глядача співпереживати та насолоджуватися прекрасним пісенним вернісажем. Їхній багатоголосий спів зачаровує високою виконавською майстерністю, політним звучанням, м’якою манерою виконання та сценічною культурою.

Переглянувши творчу програму, атестаційна комісія одноголосно ухвалила рішення щодо надання статусу «народний» гурту естрадної пісні «Дивограй» Баштанського РБК. Вітаємо баштанців і бажаємо процвітання на славній творчій ниві Миколаївщини!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: