Новини        26 Вересня 2016        541      

Районний фестиваль «Віват, таланти!»

24 вересня  2016 року Радсадівський сільський будинок культури заповнився галасом дитячих голосів, сміху та радощів. Вперше за багато років на цій сцені зібралися талановиті діти Миколаївського району на фестиваль «Віват, таланти!».

В залі, прикрашеному чудовими райдужними кульками, діти різних вікових категорій створили справжню веселку талантів, а їх батьки, бабусі та дідусі щиро вболівали в глядацькій залі. В програмі свята були  чудові хореографічні постановки, виступи вокальних ансамблів та солістів, навіть, виступи читців з гуморесками і сценками. Найбільше вразили глядачів своїм мистецтвом два колективи з однаковою назвою: танцювальний ансамбль «Фортуна» Петровосолониського сільського клубу (керівник О.Горшкова) та вокальний ансамбль «Фортуна» районного будинку культури (керівник Н.Лисогор). Закінчилося свято яскравим фіналом за участю всіх дітей.

Всіх дітей вітали керівники  Миколаївського району, а кожен окремо отримав пам’ятний подарунок за участь у святі.

В якості почесних гостей свято відвідали провідні методисти МОЦНТ та КОР Гаврилюк В.Ю., Бабуріна С.Г., Кривошей А.В., які привітали учасників свята та підтримали і надали методичну допомогу  організаторам фестивалю.

Інформація надана Радсадівським СБК

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: