Новини        17 Вересня 2021        390      

Акція «Від громади до громади»: Володимирівська сільська рада

На Миколаївщині триває культурно-мистецька акція «Від громади до громади», ініційована МОЦНТ та КОР.
Цього разу робоча група проєкту побувала у Володимирівській сільській раді та ознайомилася з творчими здобутками закладів культури громади.


Представники від кожного закладу розповіли делегації на чолі з директором обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслуженою артисткою України Наталією Баштовою про напрямки діяльності своїх закладів, ознайомили робочу групу з творчими колективами та матеріально-технічною базою.


Клубними закладами Володимирівської сільської ради підготовлено перегляд творчої програми, де представлені такі жанри, як хореографія, вокал, розмовний жанр, декоративно-ужиткове мистецтво.
Під час перегляду увагу привернула виставка майстрів-аматорів Володимирівської сільської ради. Делегацію зацікавили вишиті рушники, ікони, а також декоративно оздоблені побутові речі.


По завершенню провідні методисти МОЦНТ, кожен відповідно до свого жанру, надали практичну та методичну допомогу, акцентували на підвищенні кваліфікації працівників, на необхідності здобуття фахової освіти для досягнення гарних результатів, по можливості, створення нових колективів, надали цінні поради керівникам щодо покращення роботи та подальшого творчого розвитку самодіяльності у Володимирівській сільській раді.
У зв՚язку з віддаленим географічним розташуванням громади та ускладненими умовами транспортного сполучення, членами робочої групи було запропоновано керівникам надання фахової підтримки для покращення роботи клубних закладів через сервіс проведення онлайн-зустрічей Zoom.
Наталія Баштова подякувала за знайомство з роботою клубних закладів, побажала наснаги для подальшого розвитку мистецтва, плідної праці з населенням громади й вручила подяку працівникам і творчим колективам закладів культури Володимирівської громади за активну участь в культурно-мистецькій акції «Від громади до громади».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: