Новини        27 Червня 2018        495      

Шалений заряд гумору на Миколаївщині: відкриття Всеукраїнського фестивалю гумору та сатири «Усмішки Глазового»

26 червня відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського фестивалю гумору та сатири «Усмішки Глазового». Протягом п’яти днів на узбережжі Чорного моря у місті Очаків на базі санаторію «Борисфен» поціновувачі гумору, майстри гострого слова заряджатимуть своїм драйвом та оптимізмом членів журі та глядачів. Про вибуховий заряд гумору у перлині Півдня читайте далі у статті.

Миколаївський обласний центр народної творчості за сприяння Міністерства культури України, а також управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації кожного року здійснює свій внесок у популяризацію розмовного жанру в Україні і надає унікальну можливість продемонструвати свій талант у царині гумору переможцям обласних та регіональних фестивалів із усіх куточків нашої країни. І от уже вкотре (восьмий рік поспіль!) на березі Чорного моря проводиться фестиваль-конкурс, який демонструє майстерність дітей та молоді у володінні гумористичними розмовними жанрами.

Зі словами привітання до учасників звернулися директор фестивалю, директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова, яка побажала успіхів та натхнення, перемоги, море позитиву та оптимізму. Із безцінними порадами для конкурсантів, найщирішими побажаннями виступив голова журі, народний артист України, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, Герой України Анатолій Паламаренко.

Цього року Всеукраїнський фестиваль гумору та сатири «Усмішки Глазового» об’єднав понад 70-х виконавців із Миколаївської, Запорізької, Сумської, Чернівецької, Київської, Черкаської, Вінницької, Львівської, Херсонської, Полтавської, Харківської, Івано-Франківської, Одеської областей.

Протягом п’яти днів виконавці демонструватимуть найяскравіші гумористичні зразки невичерпної скарбниці розмовного жанру. Учасники виборюватимуть першість у вправності володіння мистецтвом гумористичного слова в таких номінаціях:

  • Читці;
  • Авторський гумор;
  • Співаний гумор;
  • Танцювальний гумор.

Завдяки фестивалю учасники мають змогу вдосконалювати акторську майстерність, сценічну мову, згуртуватися та знайти нових друзів, а також набувати безцінний досвід, який неодмінно стане їм у нагоді.

Яскраві відчуття, драйвові виступи, позитивна атмосфера, надзвичайна доза гумору — усе ще попереду! Тому із нетерпінням чекаємо продовження вдалого старту Всеукраїнського фестивалю-конкурсу гумору та сатири «Усмішки Глазового»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: