Новини        15 Травня 2017        466      

«Школа клубного менеджменту» в Баштанському районі

11 травня для працівників закладів культури клубного типу Баштанського району відбулися заняття в «Школі клубного менеджменту», які проводила заступник директора з методичної роботи Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Тетяна Нестерова. Про найактуальніші питання, які сьогодні найбільше турбують баштанців, шляхи подолання проблем та пріоритетні напрями роботи коротко і змістовно.

У заході взяли участь 28 клубних працівників Баштанського району. Під час активного спілкування обговорювалися питання, від яких залежить якісна робота районних та сільських клубних установ:

  • з чого складається фінансування клубного закладу,
  • у чому різниця між кошторисом щодо загальної діяльності клубного закладу та кошторисом окремого заходу,
  • як правильно надавати пропозиції щодо фінансування нашої роботи.

Директор Доброкриничанського сільського будинку культури Людмила Боднарчук звернулася за порадами, як правильно оформити документацію для збереження матеріально-технічної бази закладу, який вона очолює. З досвідом роботи щодо написання інвестиційних проектів виступила директор Новоєгорівського сільського будинку культури Лариса Фігура. Понад 2 роки Лариса Володимирівна очолює громадську організацію «Мрії збуваються», сама підготувала декілька інвестиційних проектів. І як переможець кращих практик місцевого самоврядування, керівник була заохочена поїздкою до Латвії, де мала можливість переглянути хід проведення адмінреформ із децентралізації. Під час занять усі учасники звернули увагу необхідності введення до штатного розкладу посади проект-менеджерів, які будуть розробляти нові інноваційні проекти саме з розвитку галузі культури.

Працівники Баштанського районного будинку культури на чолі з директором Ольгою Крамаренко підготували та розповсюдили надані методичні матеріали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: