Новини        21 Вересня 2017        353      

«Школа клубного менеджменту» в Коблевому

Після літнього відпочинку починаються заняття й у «Школі клубного менеджменту». Вересневі зустрічі були вельми актуальними та насиченими, адже відбулися вже в об’єднаній територіальній громаді. Першими «школярами» стали жителі Коблевого. Про результати — читайте далі.

У процесі децентралізації на Миколаївщині активно створюються об’єднанні територіальні громади. Представники місцевого самоврядування починають усе більше розуміти роботу працівників закладів культури і сприймати сферу культури як важливу складову повноцінного життя мешканців громади. Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи ретельно відслідковує процес переходу закладів культури до громад. А автор проекту «Школа клубного менеджменту», директор Центру, заслужена артистка України Наталія Баштова, зважаючи на те, що саме сьогодні формується майбутня структура культурних осередків області, спрямовує роботу проекту індивідуально, з огляду на ситуацію в кожному селі, селищі чи об’єднаній територіальній громаді.

19 вересня 2017 року відбулася зустріч куратора проекту, заступника директора Центру з методичної роботи Тетяни Нестерової з представниками місцевого самоврядування Коблевської сільської ради, яку очолює Володимир Панич. До громади увійшли 4 клубні заклади: Новофедорівський і Рибаківський будинки культури, Луговський та Українківський клуби. Зокрема, фахівцем були надані рекомендації щодо ведення та формування документації, на основі якої відбувається нормативно-правова та культурно-творча діяльність закладів клубного типу громади. Особливу увагу звернено на законодавчу базу фінансування та нарахування заробітної плати працівникам закладів клубного типу. Під час зустрічі обговорювалися також питання перспективної програми розвитку соціокультурної сфери громади, яка допоможе перетворити бренд «Коблево» на культурну візитівку нашої благодатної Миколаївщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: