Новини        23 Березня 2017        380      

Студії Баштанщини підтверджують звання «народний»

23 березня своєрідний звіт за три роки творчої діяльності підготували учасники студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Баштанського району — «Кольори веселки» районного Будинку культури та «Веселі акварелі» історико-краєзнавчого музею Христофорівського культурно-соціального комплексу.

«Кольори веселки»

Студія «Кольори веселки» була заснована в 1986, і вже через чотири роки отримала звання «народний». З часу створення й нині творчим процесом керує лауреат обласної премії «Кращий працівник галузі культури Миколаївської області» Олена Козявко, яка постійно вдосконалює авторський рівень, представляючи свої та учнівські роботи на обласних і всеукраїнських виставках. Маленькі й дорослі студійці із задоволенням опановують різноманітні техніки та види мистецтва: витинання, декоративний розпис, батик, живопис, ліплення і графіку. Кожна їхня робота є дивною розповіддю про красу рідного краю.

Студія «Кольори веселки»

«Веселі акварелі»

Старт творчому процесу студії образотворчого мистецтва «Веселі акварелі» історико-краєзнавчого музею Христофорівського культурно-соціального комплексу було покладено в 1976 році. За творчі досягнення колективу було присвоєно звання «народний» у 1978.

Сьогодні юні художники студії «Веселі акварелі», завдяки професійній підтримці керівника Людмили Бєлосвєт, є переможцями всеукраїнських, обласних і районних конкурсів. У березні 2017 року на обласній виставці «Майстри барвистої палітри» колектив було відзначено грамотою МОЦНТ та КОР як «Краща студія». Виставкову експозицію баштанці прикрасили колоритними живописними полотнами, виконаними в різноманітних техніках: акварель, гуаш, гризайль і монотипія.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» студіям «Кольори веселки» та «Веселі акварелі» підтверджено на три роки.

Студія образотворчого мистецтва «Веселі акварелі»

Бажаємо активного й насиченого подальшого творчого життя!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: