Творче об'єднання «Прибужжя»        19 Липня 2021        98      

Світлиця відкрита для юних талантів

Навчання в артлокації «Етносвітлиця» відкрите не тільки для дорослих, а й для юних митців. Наймолодші гості світлиці є найвідвертішими й найщирішими шанувальниками. Саме вони прагнуть не тільки побачити якомога більше цікавого і нового, навчитися творчості у дорослих фахівців декоративно-прикладного мистецтва, а й головне – створити власноруч свій маленький «шедевр». Адже мистецтво відроджується і продовжує жити тоді, коли таємниці майстерності передаються  від покоління  поколінню.

Пальчикова техніка петриківського розпису

Вкотре до світлиці завітали вихованці студії декоративно-прикладного мистецтва з Шевченківської громади. Цього разу вони обрали майстер-клас від миколаївської майстрині НТО «Прибужжя» Людмили Гацури, яка запропонувала опанувати пальчикову техніку петриківського розпису. Ця техніка є не тільки веселим творчим процесом, вона сама по собі унікальна, адже відбиток виконавця слугує своєрідним «автографом» роботи.

Тож, що таке «петриківка», коли з’явився цей вид мистецтва та звідки його коріння, про головні елементи декору композиції, багатство кольорової палітри – про це все та багато іншого дізналися юні митці на практичному майстер-класі. Також, кожен учасник зміг створити свою власну мальовку «Калина» й отримати від майстрині у подарунок авторську розписну листівку.

Отже, маленькі митці впевнилися, що «Дива народжуються тут!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: