Творче об'єднання «Прибужжя»        07 Березня 2019        1067      

Творчий проект «Таланти Прибужжя»: Тетяна Веремієнко

Творчий проект «Таланти Прибужжя» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи спільно з Миколаївським академічним художнім російським драматичним театром продовжує свою роботу. Цього разу свою творчість представила майстриня НТО «Прибужжя» Тетяна Веремієнко.

Мета проекту

Творчий проект «Таланти Прибужжя» спрямований на популяризацію сучасного мистецтва нашої області, поєднання різножанрових напрямів творчості, пошуки і презентації нових арт-ідей талантів Миколаївщини.

Учасники

У проекті беруть участь майстри обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя». Свою творчість уже презентували Микола Климчук, Василь Нікітін, Інна Данченко і Галина Кір’якова.

Діюча виставка

7 березня у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулося урочисте відкриття персональної виставки Тетяни Веремієнко. Майстриня з 2001 року є членом НТО «Прибужжя», із 2014 — член Спілки дизайнерів України. За 20 років творчої діяльності створила понад 70 вишитих картин і 30 оригінальних авторських робіт у техніці квілінг або паперокручення.

До виставкової експозиції ввійшло 16 картин переважно з паперової філіграні (квілінгу). «Весняний настрій», «Трояндова краса», «Польовий букет», «Світанкова пісня» — колоритні роботи, що вражають своєю надзвичайною витонченістю. До речі, вироби Тетяни Веремієнко завжди є окрасою Всеукраїнських культурно-мистецьких акцій, обласних оглядів, проектів і виставок, адже в них яскраво відображено різнобарв’я квітково-рослинного світу нашого південного краю.

Підтримати та привітати Тетяну Веремієнко з відкриттям персональної виставки прийшли друзі і колеги. Директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова побажала майстрині подальших творчих успіхів і нагородила грамотою «за особистий внесок у розвиток народної творчості та високу виконавську майстерність». Також пролунали слова вдячності за прекрасну виставку і дивовижні роботи від директора МАХРДТ Артема Свистуна і керівника НТО «Прибужжя», заслуженого працівника культури України Валентини Кривцової.

Нагадуємо, що 14 березня в рамках ІV виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини» відкриється персональна виставка майстрині НТО «Прибужжя» Олени Сапожник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: