Новини, Творче об'єднання «Прибужжя»        29 Січня 2021        491      

Творчому об’єднанню «Прибужжя» підтвердили звання

5 січня атестаційна комісія Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації підтвердила звання «народний» обласному творчому об’єднанню «Прибужжя» МОЦНТ та КОР.

Про «Прибужжя»

Обласне творче об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя» створено 1976 року для збереження й відродження народних традицій прикладного мистецтва України та підтримання аматорського образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Миколаївської області. За успіхи у творчій діяльності 1980 року колектив здобув звання «народний».

З 1997 року керівницею «Прибужжя» є Валентина Кривцова — заслужена працівниця культури України, лауреатка обласної премії імені Миколи Аркаса.

Виставкові проєкти

Для підтримки аматорів започаткована реалізація обласних виставкових проєктів, спрямованих на популяризацію українських традицій та відображення стану сучасної культури Миколаївщини: «Єдина родина», «Нові імена Миколаївщини», «Майстри барвистої палітри», «Диптих-арт». У 2020 році аматори об’єднання долучилися до роботи мистецького проєкту «Етносвітлиця».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: