Новини        20 Лютого 2018        648      

Усе про стиль лінді-хоп на семінарі з сучасної хореографії

20 лютого у Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» майже 100 хореографів клубних закладів області та студентів миколаївських вишів взяли участь у семінарських заняттях, присвячених основам стилю лінді-хоп — запального, ритмічного танцю ХХ років минулого століття, що нині переживає період свого відродження. Які настанови отримали семінаристи від головних тренерів найбільшої школи свінгового танцю України, а також що особливо здивувало присутніх — про все детальніше далі у статті.

Обласним семінаром з сучасної хореографії Миколаївський обласний центр народної творчості відкрив низку занять, метою яких є підвищення професійного рівня керівників аматорських колективів закладів клубного типу області різних напрямів мистецтва. Саме на цьому, вітаючи учасників заходу, наголосила директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова, а також звернула увагу на те, що доброю традицією Центру стало у якості тренерів запрошувати на семінарські заняття кращих спеціалістів всеукраїнського рівня. Цього разу учасники у теоретичній і практичній формах ознайомилися з історією виникнення направлення джаз-танців, опрацювали базові рухи стилів лінді-хоп, west coast swing та бальбоа, а також отримали безліч корисних рекомендацій від керівників «Swing dance club», найбільшої танцювальної школи в стилі лінді-хоп в Україні — Тараса Мельника та Лариси Глікіної.

Майстер-класи з техніки виконання спортивних вправ та осучаснених напрямків тренажу в колективах з сучасної хореографії продемонстрували семінаристам вихованці ДЮСШ №3 на чолі з тренерами: майстром спорту України з художньої гімнастики, викладачем Миколаївського вищого училища фізичної культури Людмилою Сторчак та майстром спорту України з художньої гімнастики Дариною Бутенко. Досвідчені фахівці звернули увагу на:

  • види розтяжок;
  • правила дозування навантажень на хребет та м’язи спини;
  • як уберегти суглоби ніг від травмування під час розминки;
  • небезпечний шпагат, про що варто пам’ятати.

Засновники танцювального клубу «СЛАЙС» — майстер спорту Міжнародного класу зі спортивної акробатики Сергій Тулчинський та художній керівник клубу Олександр Виноградов опрацювали з семінаристами базові вправи з акробатики, звернувши більше уваги саме нестандартним підходам до процесу. Відомими миколаївськими хореографами були надані практичні рекомендації нових принципів застосування в танцювальних постановках акробатичних елементів саме для чоловічих трюків. Викладачі здивували присутніх варіаціями використання нових акробатичних елементів у різних хореографічних стилях, а також зосередили увагу початківців на типових помилках під час тренувань, які можуть привести до травмування. Вони зробили акцент на силових та акробатичних навантаженнях у хореографічних постановках.

Наприкінці занять провідний методист з хореографічного жанру МОЦНТ та КОР Любов Древіна подякувала усім за плідну роботу, а також запросила на наступні семінарські заняття, які будуть присвячені роботі дитячого хореографічного колективу. Не пропустіть!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: