Новини        20 Липня 2019        1280      

Вітаємо Наталію Баштову з 45-річчям

20 липня святкує свій ювілей Наталія Баштова, директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України, володарка унікального й неповторного голосу.

Тернистий шлях становлення особистості, розвитку талантів, визнання успіхів

Прагнучи до своїх цілей і мрій, Наталія Баштова ніколи не боялася вийти із зони комфорту і впевнено крокувала вперед, шукаючи, пробуючи, відтворюючи, інколи помиляючись.

Хоча в дитинстві вона мріяла про педагогічну чи медичну практику, батьки бачили її на сцені й завжди вчили бути лідером. Вони любили культуру, мали власний вокально-інструментальний ансамбль і, звичайно, прививали дітям любов до мистецтва змалку: музична школа, активна участь у культурних заходах області, України; у міжнародних фестивалях: США, Польщі, Болгарії, Туреччини та Франції.

Наталія Баштова завжди вирізнялася цілеспрямованістю, амбітністю, дисциплінованістю та вихованістю, а також надмірною цікавістю до нового. По життю вона — аналітик: завжди аналізувала й аналізує культуру в Україні та за кордоном, виокремлюючи для себе найголовніше та найцікавіше, що можна використати на шляху розвитку культурної спадщини Миколаївщини.

Пройшла значний шлях творчого становлення. У її арсеналі чимало досягнень: солістка в хорі імені Миколи Аркаса (у студентські роки); солістка Миколаївської обласної філармонії та ансамблю народних інструментів «Узоры» при філармонії; володарка премії Кабінету міністрів, обласної премії імені Миколи Аркаса; депутат обласної ради VI скликання. За свої творчі заслуги отримала звання «заслужена артистка України» — це визнання досягнень і велика відповідальність перед суспільством.

Наталія Баштова сьогодні

Наталія Анатоліївна — людина нової генерації, адже сьогодні вона вміло поєднує в собі три статуси — «успішний керівник», «творча особистість» і «любляча дружина й мати».

Як керівник — авторитетний лідер, менеджер і справжнє натхнення для підлеглих. Як співачка, може виконати будь-що: народні і сучасні пісні, колядки і щедрівки, веснянки, весільні, колискові і драйвові пісні… Як дружина й мати — вимоглива, але справедлива й любляча.

Уміло керуючи МОЦНТ та КОР, Наталія Баштова є не лише організатором різноманітних культурних заходів, а й справжнім маркетологом, психологом, дизайнером, економістом, логістом і фінансистом. Та найголовніше, вона — людина, яка не боїться брати відповідальність за власні рішення, не боїться проблем і ризику; тверезо сприймає реалії сьогодення і сміливо дивиться в обличчя викликам, тому й має результат.

Вона постійно в пошуках інноваційних форм роботи та можливості допомогти працівникам культури та небайдужим до мистецтва людям розвиватися. Це виявляється в різнопланових культурно-мистецьких заходах, школах, семінарах, творчих лабораторіях тощо.

Наталія Баштова не лише намагається стати кращою в професійній діяльності та максимально реалізувати свій творчий потенціал, а й не забуває про свій колектив, підтримуючи, направляючи, допомагаючи отримати заслужені відзнаки, а також активно залучаючи до співпраці молодь. Нещодавно, у рамках 80-річчя МОЦНТ та КОР, колектив був відзначений почесною грамотою Верховної Ради України.

Окрім вищезазначеного, Наталія Баштова просто живе в сучасному шаленому ритмі життя: для себе, для людей, роблячи таким чином не лише своє життя, а й життя оточуючих кращим. ЇЇ життєве кредо: «Завжди йти вперед і ніколи не зупинятися!» Вона виправдано вважає, що потрібно вміти полегшувати життя. Не визнає відповіді «Ні», а взамін пропонує: «Як ми можемо зробити, щоб це було легко, цікаво для нас та оточуючих?»

Тож бажаємо Наталії Анатоліївні й надалі бути уособленням позитиву, внутрішньої мотивації та стимулом до постійного розвитку; не втрачати творчого запалу, ентузіазму, постійно знаходити нові джерела натхнення, створювати щось неймовірно гарне й цікаве, здобувати нові перемоги та дивувати всіх навколо своєю неповторністю та талантами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: