Новини, Творче об'єднання «Прибужжя»        29 Квітня 2021        759      

Обласна онлайн-виставка народної творчості «Миколаївщина великодня»

Наближається Великдень — світле свято воскресіння і пробудження природи, відродження надії та життя. Кожен заздалегідь готується до цієї події. Майстри нашої області також із любов’ю долучилися до великого Свята Пасхи, саме тому наш захід має назву «Миколаївщина великодня».

Уперше провели онлайн-виставку напередодні Великодня, участь у якій прийняли 150 творчих особистостей з різних куточків Миколаївщини. Свої таланти представили юні й дорослі митці, які підготували майже 450 робіт у різних видах мистецтва: писанкарстві, валянні, ткацтві, витинанні, художньому і вітражному розписах, різьбленні, соломоплетінні, у виготовленні традиційної ляльки-мотанки, вишивці, в’язанні, печворку, лозоплетінні, кераміці тощо.

Особливу увагу привернули вишиті пасхальні рушники, серветки, скатертини, а також хоругви та ікони, які стали окрасою заходу. Вразили своєю різноманітністю святкові барвисті писанки: вощанки, трав’янки, мотанки, різанки, бісерки, травленки, дряпанки й мальованки. Здивували пасхальні декоративні панно і святкові кошики, в яких гармонійно поєдналися традиційні та сучасні види мистецтва.

Вперше майстри-аматори презентували великодню Миколаївщину, уквітчану візерунками у стилі таврійського розпису.

Кожна робота, представлена для онлайн-виставки «Миколаївщина великодня», випромінює особливе тепло і позитивну енергетику, що оспівує світле свято свят!

Пропонуємо до вашої уваги найяскравіші художні вироби, які увійшли до експозиції онлайн-виставки.

У передсвятковий день також хочеться побажати усім нам добра, здоров’я, миру і процвітання. Нехай кожен день наші домівки наповнюються затишком, теплом, щастям та гараздом. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: