Новини        08 Листопада 2017        427      

Підсумки обласного семінару для звукооператорів

8 листопада на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбувся семінар-практикум для звукооператорів клубних закладів області. Провідні фахівці Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи створили для спеціалістів-початківців практичний майданчик, на якому можна було опрацьовувати різні навички. До семінарських занять, які відбувалися в теоретично-практичній формі, долучилися також фахівці зі спілки звукорежисерів України в Миколаївській області: голова Дмитро Опишанський, Ігор Воронцов та Ігор Кругликов. Детальніше — далі в статті.

У семінарі взяли участь звукооператори із десяти районів області. На початку занять усіх присутніх привітав провідний методист з інструментального жанру МОЦНТ та КОР, заслужений артист України Іван Обревко, який зазначив, що сьогодні дуже важливо «звуковикам» бути в русі часу, спеціалістам на місцях уміти використовувати сучасне музичне обладнання, привчати людей до більш високої якості звуку. Методист проаналізував роботу звукооператорів клубних закладів області у 2017 році, їх участь у заходах із підвищення кваліфікації, а також ознайомив учасників семінару з планом роботи Миколаївського обласного центру народної творчості на 2018 рік.

Протягом роботи семінаристи дізналися про роботу мікшерського пульта, його будову та види. До уваги присутніх були продемонстровані правила використання цього пристрою на відкритому майданчику та в приміщенні. Окрему увагу було приділено основам роботи цифрового пульта. Учасники заходу також були ознайомлені з варіантами підключення мікрофонів, їх призначенням. Присутнім були продемонстровані режими роботи ревербератора та еквалайзера.

Далі організатори запросили колег із клубних закладів області на теоретично-практичне заняття, під час якого опрацьовувалися стандарти підключення й озвучення вокально-інструментальних колективів, роботи ді-боксів. У практичній формі були розглянуті можливі дефекти роботи пульта та методи їх усунення тощо.

Завершенням занять став обмін досвідом у формі діалогу, під час якого семінаристи ставили свої запитанням експертам і отримували корисні поради щодо покращення форм і методів роботи у власній практиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: