Новини        26 Червня 2016        310      

Початок театральної феєрії

23 червня 2016 року відбулося  відкриття ХХІ Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена». Учасниками якого, стали представники з усіх куточків України (близько 500 осіб). На церемонії відкриття заходу в урочистій атмосфері був представлений творчий подарунок від переможців хореографічного конкурсу «Чарівний чобіток», які своїми вправними танцями створили радісний настрій у залі.

Розпочався театральний фестиваль виступом Миколаївського народно–естрадного театру «Нон–стоп». А далі гостей заходу забавляли своїми жартами виконавці гумору і сатири «Усмішки Глазового». Не зважаючи на літню спеку, зала була наповнена глядачами, що із захватом переглянули концертну програму, фінальним штрихом якої стала вистава театрального колективу «Наш театр» (КНУКіМ м. Київ) — «Ось, що означає, закохатися в актрису».

Нагадуємо, що фестиваль проходить з 23 до 30 червня 2016 року, тож запрошуємо усіх бажаючих відвідати наш театральний фестиваль, що проходить на базі санаторію «Борисфен» у курортному містечку Очаків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: