Новини        25 Травня 2016        686      

Загальнообласна соціокультурна акція «Є хліб — є й життя» у Новій Одесі

20 травня 2016 року фінальним учасником акції присвяченої 25-річчю незалежності України стало місто Нова Одеса. Зазначимо, що провідною ціллю заходу є поширення вітчизняної культури, популяризація і збагачення нематеріальних надбань.

Організаторами акції є управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Відвідини Нової Одеси розпочалися біля районного будинку культури, де гостей зустрів духовий оркестр та господиня містечка у національному вбранні, а народний ансамбль танцю «Прибужанка» виконав «Привітальний танок». У будинку культури до уваги делегації була представлена виставка міських народних майстрів, що супроводжувалась проведенням майстер-класом розпису по сукну та виготовлення виробів із соломки.

Наступним об’єктом екскурсії став Курган Слави, на вершині якого височіє одинадцятиметрова скульптура солдата, що рветься у бій. Господарі міста разом з делегацією поклали квіти до пам’ятника, та  відправилися до наступного об’єкту, яким стало село Баловне. Тут оглядини розпочались театралізованим прологом за участі хорового колективу, а також вручення голові комісії короваю.

Відвідавши усі представлені соціокультурні об’єкти району делегація відзначила високий розвиток закладів культури та освіти, стабільну та позитивну роботу місцевих колективів. А на завершення акції, за традицією, був проведений концерт за основу якого була узята гарна фольклорна база.

Завершенням акції стало передання рушника від Нової Одеси до Миколаєва.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: