Новини        13 Квітня 2018        783      

Зразковий хореографічний колектив «Славія» святкує 15-річчя

«Від серця з любов`ю» — під такою назвою 11 квітня відбувся творчий звіт зразкового хореографічного колективу «Славія» Баштанського районного будинку культури, під керівництвом Валентини Чоботар, присвячений 15 річниці від дня заснування ансамблю. Всі подробиці про ювілейний захід – далі в статті.

Історія «Славії»

Дитячий хореографічний колектив «Славія» був створений в 2003 році. Нині в колективі займаються 5 груп, а це приблизно 80 учнів, віком від 6 до 16 років. Колектив працює в різних напрямах танцю: народний, бальний, сучасний.

В арсеналі ансамблю є перемоги на багатьох обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях та конкурсах. Ще в 2005 році «Славія» заявила про себе на міжнародному рівні, взявши Гран-прі, золоті медалі та приз «глядацьких симпатій» на міжнародному фестивалі «Південний експрес», який відбувся у м. Ялті. А в 2017 році колектив отримав Гран-прі на міжнародному фестивалі-конкурсі «Inter-Fest-Kiten» у Болгарії. Ці перемоги були лише початком колективу на їх творчому шляху.

Подвійне свято в «Славії»

В цей день зразковий хореографічний колектив «Славія» подарував мешканцям м. Баштанки феєричне свято хореографії. Цікава різноманітна програма, яскраві костюми та відповідне музичне оформлення вражало глядачів. Кожен хореографічний номер сприймався бурхливими оплесками переповненої глядацької зали вдячних шанувальників хореографічного мистецтва.

15 років — вік юний, але здобутки колективу дивують усіх. Всі ці роки веде за собою «Славію» талановитий керівник, фанат своєї справи, засновник колективу Валентина Чоботар, яка в цей день відсвяткувала свій день народження. З визначними датами  зразковий хореографічний колектив «Славія» та керівника колективу Валентину Юхимівну привітали міський голова Іван Рубський, керівник апарату Баштанської райдержадміністрації Олександр Гайдаш. Від Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи завітали на свято провідний методист, заступник голови Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України Анатолій Кривошей та методист Любов Древіна і подарували іменинниці кошик з «вітамінами» та солодкий подарунок.

Колектив Миколаївського обласного центру народної творчості щиро вітає зразковий хореографічний колектив «Славія» та його керівника Валентину Юхимівну з ювілейними датами і бажає творчих успіхів, нових здобутків і перемог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: