Новини        26 Травня 2016        1776      

Фольклорна експедиція

Однією із форм роботи музичного сектору є пошуково–дослідницька робота. Підтвердженням цього є фольклорні етнографічні експедиції, які здійснюються методистами в села та райони області, вивчають пісенний фольклор, обряди, звичаї та традиції.

Так відбулися три фольклорні експедиції:

  • перша відбулась 19 травня у село Трихати Миколаївського району, де були записані пісні від аматорів вокального ансамблю (керівник Тетяна Ярова);
  • друга та третя пройшли 23 травня у селі Афанасіївка та селі Новотимофіївка Снігурівського району, де були зібрані фольклорні матеріали народних ансамблів «Озеряни» (керівник Ніна Шапір) та «Надія» (керівник Григорій Мігна).

Пісні — першоджерела, записуються, розшифровуються та після цього видаються у нотних збірках, які є методичним матеріалом для підвищення роботи творчих колективів, що роблять свої обробки та аранжування, отримують творчу завершеність та виносять їх на огляди та фестивалі.

Таким чином, творчі колективи мають змогу поділитися досвідом зі своїми колегами та усіма прихильниками народної творчості. Такий вид роботи сприяє поширенню та процвітанню української культури на Миколаївщині та загалом в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: