Новини        03 Березня 2015        896      

Підготовчий семінар для керівників музичних колективів Миколаєва

2 березня у Матвіївському будинку культури відбувся відбірковий тур до обласного огляду «Материнська пісня» та творча майстерня «Прийоми театралізації та інсценізації пісні в контексті роботи з фольклорними колективами» за участю фольклорних колективів міських закладів культури клубного типу.

Провідний методист музичного сектору Миколаївського ОЦНТ та КОР Світлана Пилипчук роз’яснила керівникам колективів вимоги участі в огляді та розкрила методику створення сценічних композицій різних типів: вокально-музичних (хореографічних) композицій, інсценізацій з елементами театралізації та віночків пісень. На прикладі відеофрагментів виступів колективів-переможців минулого огляду були проаналізовані недоліки та вдалі моменти продемонстрованих програм, шляхи реалізації творчих задумів під час сценічного виступу.

На завершення семінару всі присутні мали змогу побачити сценічні проєкти музичних колективів Матвіївського БК. Народний хор «Червоняночка» та вокальний ансамбль «Камертон» продемонстрували інсценізацію та віночок пісень, які вони готують для участі в обласному огляді «Материнська пісня».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: