Музичне мистецтво, Поради        28 Серпня 2017        2388      

7 корисних впливів вокалу

У всі часи музика торкалася сердець та впливала на стан людського організму. Останні дослідження доводять, що займатися співом не лише приємно, а й корисно. Про користь від занять музикою та вокалом для дітей — далі у статті.

1. Розвиток мовного апарату

Спів дозволяє поліпшити дикцію дитини та усунути певні мовні недоліки. Навіть заїкання часто-густо лікується співом. Чим раніше дитина, що заїкається, почне займатися співом, тим більше у неї шансів позбутися цього недугу.

2. Організм працює краще і жвавіше

Це відбувається тому, що правильне дихання під час співу насичує кров киснем. Дихальні шляхи очищуються, а легені розвиваються. Завдяки постійній вентиляції легенів значно знижується ризик захворювань дихальної системи.

3. Тренування м’язів

Під час співу активно працюють не лише м’язи пресу та міжреберні, а також лицьові. У результаті поліпшується кровообіг, і як наслідок – колір обличчя. Цей процес, до речі, замінює собою косметичний масаж.

4. Зміцнення імунітету

Спів – це дихання в біологічно корисному ритмі. Регулярні вокальні вправи захищають верхні дихальні шляхи від інфекцій та стимулюють вироблення антитіл імунною системою.

5. Спів надає переваги

Доведено, що заняття музикою розвивають пам’ять і мислення. Творчі діти випереджають у розвитку своїх однолітків. Виконання пісень тренує просторове мислення: потрібно одночасно виконувати поточну частину твору, пам’ятати про наступну, при цьому регулювати виразність співу. Люди, які займаються або займалися музикою, швидше опановують іноземні мови.

6. Скажемо скутості «Ні»

Діти, які відвідують музичні заняття, тренують артистичність і виразність. Замість скутості та страху з’являється впевненість у собі. Показати себе й порадувати публіку – це заряд позитивних емоцій і поштовх для подальшого вдосконалення.

7. Ліки від поганого настрою

Під час співу в мозку виробляються гормони щастя, так звані ендорфіни − особливі хімічні речовини, завдяки яким людина відчуває радість. Цей процес, до речі, відбувається й при вживанні шоколаду.

 

Займайтеся співами й будьте здоровими, красивими та щасливими!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: