Акція «Від громади до громади», Новини        11 Квітня 2019        707      

Акція «Від громади до громади»: Благодатненська ОТГ

На Миколаївщині триває культурно-мистецька акція «Від громади до громади», ініційована МОЦНТ та КОР. 11 квітня робоча група проекту ознайомилася зі станом і потенціалом Благодатненської ОТГ.

Зустрівшись із Михайлом Давиденком, методистом відділу освіти, культури, молоді та спорту Благодатненської сільської ради, делегація МОЦНТ розпочала огляд закладів культури громади. Кожен СБК і СК, використавши відеопрезентацію, розповів про власні досягнення сьогодні і творчі плани на майбутнє. Також представив виставки декоративно-прикладного мистецтва, познайомивши колектив Центру не лише з різноманітними роботами, а й власне з талановитими майстрами. Не залишилися осторонь й інші жанри мистецтва. Адже аматорські колективи вокального, хореографічного й театрального жанрів Благодатненської ОТГ підготували концертну програму.

Під час доповіді Благодатненського сільського голови Володимира Неграя про роботу в 2018 році, представники проекту «Від громади до громади» дізналися:

  • у громаді працюють сім клубних закладів культури;
  • придбано нове технічне обладнання;
  • проведено поточні ремонти у Воєводському, Семенівському та Садівському будинках культури, Остапівському та Рябоконевському клубах;
  • проведено поточний і розпочато капітальний ремонт Благодатненського будинку культури;
  • забезпечено можливість брати участь колективів художньої самодіяльності в обласних і всеукраїнських оглядах і конкурсах.

Підбиваючи підсумки, методисти Центру надали методичні рекомендації щодо підвищення рівня виконавської майстерності й обговорили подальшу співпрацю з аматорами Благодатненської ОТГ: участь у семінарах, творчих лабораторіях, святах народної творчості, конкурсах, фестивалях тощо.

Директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова зазначила: «Акція «Від громади до громади» допомагає побачити сучасний стан і перспективи розвитку культури на селі». Вона наголосила на якості підібраних кадрах у громаді, побажала правильно планувати роботу з населенням і запросила представників ОТГ на заняття в «Школі клубного менеджменту». Зауважила, що громаді більше уваги варто приділяти розвитку хореографічного мистецтва. Подякувала за теплу змістовну зустріч і бажання розвиватися. А також вручила подяку працівникам і творчим колективам закладів культури ОТГ за збереження і розвиток національної культури й активну участь в акції «Від громади до громади».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: