Акція «Від громади до громади», Новини        15 Березня 2019        631      

Акція «Від громади до громади»: Галицинівська ОТГ

На Миколаївщині триває культурна акція «Від громади до громади», ініційована Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи. Цього разу свої творчі здобутки представила Галицинівська ОТГ.

Галицинівський сільський голова Іван Назар і начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Галицинівської сільської громади Людмила Палієнко розпочали знайомство робочої групи проекту з Галицинівською ОТГ, представивши затверджену програму розвитку культури громади, особливу увагу приділивши кадровому питанню.

Під час візиту методисти МОЦНТ на чолі з директором, заслуженою артисткою України Наталією Баштовою ознайомилися з діяльністю Галицинівського і Лупарівського сільських клубів. Переглянувши виступи аматорських колективів, робоча група проекту відзначила творчий потенціал громади, бажання працювати і розвивати різножанрове мистецтво на Миколаївщині. Особливо приємно, що Галицинівська ОТГ не забуває про фото й кіномистецтво, адже при Галицинівському сільському клубі діє літній кінотеатр «Кінотеатр під каштанами» і представлена тематична фотовиставка.

До колективу МОЦНТ долучилася депутат обласної ради Надія Іванова. Вона наголосила, що сьогодні реалізація таких проектів, як культурно-мистецька акція «Від громади до громади», є надзвичайно важливою, адже подібні заходи не лише популяризують культуру, а й звертають увагу на необхідність її відродження і розвитку.

Протягом зустрічі було переглянуто виставку декоративно-прикладного мистецтва майстрів-аматорів Лиманівського, Лупарівського, Українківського закладів культури та любительських об’єднань «Фантазія» і «Чарівна палітра». Також вразили цікаві майстер-класи з гончарної кераміки і паперового плетіння.

«За круглим столом» колектив МОЦНТ та КОР і представники Галицинівської громади спланували подальшу спільну діяльність, а саме: участь аматорських колективів у майстер-класах, семінарах, творчих лабораторіях, а також святах народної творчості, конкурсах і фестивалях різних рівнів для підвищення виконавської майстерності і творчого рівня. Фахівці Центру надали методичні рекомендації щодо покращення рівня роботи колективів. Наталія Баштова зазначила, що громаді бажано звернути більше уваги на розвиток хореографічного мистецтва, адже інші мистецькі жанри представлені на досить високому рівні. Зважаючи на помітне бажання аматорів розвиватися і покращувати стан культури на Миколаївщині, директор МОЦНТ та КОР вручила подяку працівникам і творчим колективам закладів культури громади «за збереження і розвиток національної культури та активну участь у культурно-мистецькій акції «Від громади до громади»».

Нещодавно в рамках акції «Від громади до громади» свої творчі досягнення представила Баштанська ОТГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: