Акція «Від громади до громади», Новини        24 Вересня 2019        715      

Акція «Від громади до громади»: Кам’яномостівська ОТГ

На Миколаївщині триває культурно-мистецька акція «Від громади до громади», ініційована МОЦНТ та КОР. 24 вересня робоча група проєкту познайомилася з Кам’яномостівською ОТГ.

Поспілкувавшись із начальницею відділу з питань освіти, культури, молоді та спорту Наталією Пташинською й головою ОТГ Олександром Ляховим, делегація дізналася, що громада активно співпрацює з благодійними фондами, залучена до програми «Добре», пише гранти й усі кошти витрачає на матеріально-технічну базу, особливо на ремонти клубних закладів культури. У Кам’яномостівській ОТГ активно працюють і розвиваються любительські об’єднання різних напрямів.

Катеринківський СК виграв грант серед проєктів «Місцеві ініціативи» благодійного фонду «Ласка». Завдяки гранту «Саморганізуючий навчальний простір» у селі Катеринка створили клуби англійської мови для дітей і підлітків, а також комп’ютерні курси для людей похилого віку. У майбутньому в Катеринківському СК планують відкрити арткафе.

У Кам’яномостівському БК майстри села Кам’яний міст підготували виставку, де представили свої роботи з вишивки, бісероплетіння та паперової пластики. Аматорські колективи ознайомили зі своєю творчістю під час концерту. Продемонстрували всі напрями мистецтва, та найяскравішим виявився хореографічний.

Директорка МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова приємно вражена тим, що керівництво громади в тандемі розвиває освіту та культуру; що створені належні умови для роботи аматорів різних жанрів, а також якістю та яскравістю сценічних костюмів колективів. Проте, зазначила, що, на жаль, в ОТГ бракує кадрів з відповідною освітою. Побажала аматорам громади брати участь у заходах області для знайомства, спілкування, навчання й обміну досвідом із фахівцями та іншими аматорами. Зокрема, запросила майстрів і всіх охочих на обласне свято козацької творчості «На Покрова».

На завершення зустрічі обговорили подальшу співпрацю аматорів Кам’яномостівської ОТГ з МОЦНТ та КОР, а також кожен методист Центру надав певні рекомендації щодо розвитку в громаді того чи іншого напряму мистецтва. Наталія Баштова подякувала за продуктивне знайомство і вручила подяку працівникам і творчим колективам закладів культури ОТГ за активну участь в культурно-мистецькій акції «Від громади до громади».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: