Акція «Від громади до громади», Новини        03 Вересня 2018        592      

Акція «Від громади до громади»: Коблівська ОТГ

На Миколаївщині триває культурна акція «Від громади до громади», ініційована Миколаївським обласним центром народної творчості. Цього разу робоча група проекту 31 серпня знайомилася з потенціалом Коблівської сільської об’єднаної територіальної громади Березанського району.

Світлина: Сергій Абуздін

Унаслідок децентралізації в 2016 році на Березанщині відбулося добровільне об’єднання 4 сільських рад (Коблівської, Новофедорівської, Рибаківської й Української) в одну велику територіальну громаду. На її території діють та успішно розвивають творчий потенціал населення Рибаківський, Новофедорівський, Український і Лугівський будинки культури, що об’єдналися в Центр дозвілля та розвитку особистості.

У зв’язку зі збільшенням фінансування та отриманням повноважень, уже відбулися позитивні зрушення в галузі культури: закуплено нову апаратуру, монітори, проектори, костюми. В ОТГ є 2 автобуси, які обслуговують усі сфери, тож, на щастя, ніколи немає проблем із транспортом.

Під час зустрічі з представниками Коблівської ОТГ директор Миколаївського обласного центру народної творчості, заслужена артистка України Наталія Баштова розповіла про діяльність центру, планування на поточний та наступний роки; подякувала громаді за теплу зустріч і бажання розвиватися для успішного розвитку сфери культури та дозвілля.

Світлина: Сергій Абуздін

Дуже раді знайомству і чекаємо представників Коблівської ОТГ 22 вересня на святі «Folk-toloka 2018»!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: