Новини        14 Грудня 2016        441      

Березанський «Кураж» не розстається з почесним званням

14 грудня колектив молодіжного театру «Кураж» Березанського районного будинку культури підтвердив, що гідний носити почесне звання «народний».

img_4385_614

Експеримент з театральної форми, постановчих засобів виразності, манери гри — це характерні складові творчого портрету народного молодіжного театру «Кураж», який з 2005 року працює на базі Березанського РБК. До складу колективу входять прихильники театрального мистецтва селища Березанка від 25 до 45 років.

2007-ий відзначився особливою подією у житті театру «Кураж»: колектив захистив звання «Народний аматорський театр». Поступово зростала акторська майстерність березанських аматорів: театр «Кураж» стає дипломантом обласного фестивалю сільських театральних колективів «Чорноморська хвиля», лауреатом обласного конкурсу аматорських та народних театрів ім. Є. Зарницької.

Сьогодні «Кураж» очолює Ірина Малінська, колишня учасниця колективу, педагог за освітою, що добре розуміє глибину української культури. Театр має величезні можливості впливу на формування духовних цінностей людства — цією думкою пронизана вистава за п’єсою Марії Ладо « Дуже проста історія», яку запропонували березанці до уваги глядачів та комісії. Вистава пройшла вдало. Аматорський колектив приємно здивував новою формою роботи, актуальністю репертуарної палітри, сценічною культурою.

За рішенням атестаційної комісії наступні три роки колектив молодіжного театру «Кураж» Березанського РБК має повне право носити почесне звання «народний». Вітаємо!

Нагадуємо, що триває набір заявок для участі у обласному огляді «Чаро-дій» — не зволікайте, час здійснення бажань наближається!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: