Новини        29 Червня 2020        1446      

«Битва хорів 2020»: хто взяв участь і деталі змагання

27 червня провели обласний конкурс козацької пісні «Битва хорів» для відродження та збереження традицій козацтва південного краю, відбивання історії, козацького побуту й героїки у творчості сучасних аматорських вокально-хорових колективів.

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Учасники

Участь у конкурсі взяли майже 20 вокальних ансамблів із Баштанської, Благодатненської, Веселинівської, Галицинівської, Нечаянської, Казанківської, Ольшанської, Радсадівської, Снігурівської ОТГ; Арбузинського, Братського, Єланецького, Казанківського районів і Миколаєва.

Про змагання

Конкурс передбачав п’ять турів. У запальних двобоях учасники показували, хто кращий, і виборювали право перейти далі. У першому турі виконували твори на козацьку тему, у наступних — на вибір керівника. Колективи прославляли героїчне минуле та сьогодення південного краю, а також ділилися народними українськими піснями. Одні з найяскравіших творів: «Козацькому роду нема переводу», «Козак Мамай», «Ой на горі, на високій», «Летять коні на Вкраїну», «Доля козака», «Українські козаки», «Козацька пісня», «Їхали козаченьки», «Ой розвивайся, сухий дубе», «Вийшли козаки», «Їхали козаки полем».

Нагороди

Учасники боролися за Гран-прі, перші, другі й треті місця. Відповідно до набраних балів кожен отримав диплом Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та пам’ятні подарунки від Миколаївського обласного центру народної творчості.

Це не останній конкурс, де вокальні колективи можуть представити свою творчість. Додайте жартівливих пісень у репертуар і реєструйтеся на Відкритий фестиваль аматорського мистецтва «Шкварочка».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: