Новини        18 Червня 2015        415      

Відбувся концерт «Just music»

16 червня на сцені в приміщенні євангелістсько-лютеранської церкви Христа Спасителя (м. Миколаїв) відбувся концерт «Just music» у якому прозвучали твори сучасних українських та зарубіжних композиторів, а також обробки відомих композицій, створені саме для хору ім. С. Г. Фоміних. Учасниці хору і керівник, Тетяна Островська, зробили подарунок своїм шанувальникам у рідному місті, підсумувавши творчі здобутки цього року у чудовій концертній програмі.

З особливим захопленням слухачі сприймали віртуозне виконання надскладних сучасних духовних композицій, а родзинкою концерту та справжньою творчою знахідкою керівника стали твори з використанням української автентики: введення голосів народної манери виконання та перкусія з використанням народних інструментів у поєднанні з академічною манерою звучання  прозвучало по-справжньому креативно!

На завершенні концерту хор виконав відому естрадну композицію, обробку якої створила для свого колективу Тетяна Островська.

Під зводами храму довго не змовкали оплески вдячних глядачів, від імені котрих звернувся до хору зі словами подяки та щирими привітаннями начальник відділу управління культури та релігій облдержадміністрації Михайло Федорович Димитров. Керівник хору, Тетяна Островська, запросила всіх шанувальників колективу на концерт, присвячений ювілею Народного жіночого академічного хору ім. С. Фоміних, який планується провести 6 листопада.

Доречно нагадати, що колектив ОЦНТ та КОР, Народний жіночий академічний хор ім. С. Фоміних взяв участь у XIV Міжнародному конкурсі камерних хорових колективів, який проходив  наприкінці травня у місті Марктобердорфі (Німеччина), де завоював почесне ІІ місце.

У конкурсі брали участь професійні хорові колективи із США, Індонезії, Куби, Німеччини, Швейцарії, Південної Кореї, Росії, Латвії, Литви, Угорщини. Журі, до складу якого увійшли представники хорової еліти з Великобританії, Філіппін, Куби, Словенії, Німеччини, Прибалтики відзначило високий професійний рівень, креативну театралізацію і самобутність репертуару хорового колективу. Хор ім. С. Фоміних вкотре довів свій статус колективу міжнародного рівня, а його нова програма стала відкриттям для світової творчої спільноти. Саме тому, журі відзначило хоровий колектив з Миколаєва спеціальним призом за автентичний саунд у творі «Чорний квадрат» В. Мужчиль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: