Новини        20 Жовтня 2016        418      

Обласний семінар-практикум аматорських театральних колективів (другий день)

19 жовтня пройшов другий день семінару-практикуму для керівників аматорських театральних колективів сільських клубних закладів області у залі Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олексія Гмирьова, на якому була запропонована нова цікава інформація зі сценічного мистецтва.

На особливостях режисури масових театралізованих заходів до державних і народних свят наголосила провідний методист обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи  Ріта Василівна Корольова, яка відкрила практичну частину семінарських занять другого дня. А методист з культурно–дозвіллєвої роботи Світлана Григорівна Бабуріна звернула увагу присутніх на актуальності дослідження нематеріальної культурної спадщини, яка потребує ретельного вивчення, адже саме відродження скарбів народної мудрості  робить наш народ духовно цілісним та міцним.

Кандидат педагогічних наук Лариса Анатоліївна Калініна привернула увагу семінаристів до теми «Теорія та методика роботи зі створення документальної вистави». Вона зробила акцент на специфіці документального жанру у сфері театрального мистецтва, що дає максимальне наближення до реальності і  передає  гостроту заявленої  проблеми у виставі. Для закріплення теоретичного матеріалу Лариса Анатоліївна запропонувала учасникам семінару попрацювати в групах і обіграти актуальні для сучасників теми. На основі імпровізованих вистав, використовуючи власний досвід з реальних історій життя,  присутні мали можливість пересвідчитись у особливостях жанру документальної вистави.

Фіналом заходу став «круглий стіл», на якому учасники семінару ділилися враженнями від набутих практичних та теоретичних знань, а також висловити свої побажання щодо тематики  наступного театрального семінару-практикуму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: