Новини        15 Березня 2017        476      

«Культ-мікс» — захисник інтересів працівників клубних установ Миколаївщини

«Культ-мікс» — нова громадська організація, спрямована задовольняти та захищати права працівників закладів культури клубного типу Миколаївщини. Про напрямки роботи «молодого» товариства, статутні положення та можливості членства — далі у статті.

Ініціатором створення «Культ-міксу» є Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи. Нове утворення діє у відповідності з Конституцією України й об’єднує, консолідує працівників клубних установ області в умовах децентралізації. Сьогодні, під час переформатування сфери культури країни, дуже важливо зберегти кращі напрацювання минулого й запропонувати нові, юридично захищені, форми роботи клубних установ, центрів культури у об’єднаних територіальних громадах області. Це довготривалий і непростий процес. На допомогу приходять громадські форми об’єднання.

Витяг зі Статуту громадської організації «Культ-мікс»

Члени організації та органи управління

Органом управління «Культ-міксу» є: Загальні Збори членів організації, Правління, Голова організації.

Членство в організації є добровільним і безкоштовним.

Прийом до членів здійснюється на підставі заяви, яка розглядається Правлінням Організації, що ухвалює рішення у відповідності зі Статутом організації.

Права організації

Представляти і захищати законні інтереси своїх членів.

Брати участь у розробці проектів нормативно-правових актів, що видаються органами державної влади і стосуються сфери діяльності організації.

Вільно поширювати інформацію, пропагуючи свою діяльність.

Одержувати у порядку, визначеному законом, публічну інформацію, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Здійснювати просвітницьку та навчально-методичну діяльність тощо.

Напрямки роботи

Законодавчий: участь у розробці та громадська експертиза проектів законів, нормативно-правових актів, які стосуються роботи закладів клубного типу тощо.

Культурно-освітній: організація та проведення заходів у сфері культури.

Експертно-аналітичне та інформаційно-видавниче забезпечення, сприяння підвищенню рівня правової обізнаності членів організації тощо.

Порушення проблемних питань, які існують у працівників закладів культури клубного типу та пошук шляхів їх вирішення.

Підтримка зв’язку з органами державних установ, органів місцевого самоврядування, підприємств, засобів масової інформації тощо.

 

Наша громадська організація тільки починає свою роботу, між тим її керуючий орган вже сформовано. За результатом установчих зборів засновників громадської організації «Культ-МІКС» від 23.02.2017 Головою Правління обрано Наталію Баштову, заступником Голови Правління — Галину Стрелецьку.

Якщо й ви бажаєте поповнити ряди «Культ-міксу», звертайтеся до Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Сподіваємося, що саме спільними зусиллями працівники клубних закладів культури Миколаївщини зможуть створити потужну сучасну мережу, що розвиватиме багатий талантами Південь України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: