Новини        28 Вересня 2017        240      

Семінар із театрального мистецтва в Казанківському районі

27 вересня в Казанківському районному будинку культури відбувся семінар із театрального жанру, присвячений основам мізансценування. Хто брав участь у заняттях, і якими практичними навичками оволоділи семінаристи — далі в статті.

Семінарські заняття для працівників клубних формувань найвіддаленішого району Миколаївщини провела провідний методист із театрального жанру Миколаївського обласного центру народної творчості Тетяна Скубченко.

Практикум був присвячений підготовці до огляду театральних колективів Казанківського району, який відбудеться восени 2017 року.

Теоретичні та практичні поради з режисури проходили на основі уривка з п’єси Степана Васильченка «На перші гулі» та творчих наробок із «Літературної скарбнички» провідного методиста з вокально-хорового жанру МОЦНТ, заслуженого працівника культури України Галини Стрелецької. Учасникам семінару були роздані літературні фрагменти, під час опрацювання яких проходив детальний аналіз із мізансценування. Найбільше питань у семінаристів викликали правила подачі тексту та формування образу. Методист зробила акцент на доречності поєднання руху і статичності під час дії.

Завдяки використанню різних практичних форм, атмосфера під час семінарських занять була невимушеною та цікавою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: