Новини        19 Лютого 2020        872      

Як пройшов обласний семінар із сучасного танцю

19 лютого провели обласний семінар-практикум із сучасного танцю.

Учасники семінару

Участь у семінарі взяли понад 50 керівників хореографічних колективів та студентів навчальних закладів культури та мистецтв з Миколаєва й усієї області. Заняття зацікавили як танцівників сучасних напрямів, так і класичного й народного танців.

Привітання гостей

Традиційно на початку виступила директорка Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова. Наголосила, що важливо щодня підвищувати свою кваліфікацію, іти в ногу з часом, опановувати нові танцювальні напрями та використовувати сучасні методи роботи. Адже це сприяє не лише особистому розвитку кожного керівника, а й культури нашого краю.

Викладачка та тематика занять

Теоретичні та практичні заняття провела викладачка кафедри хореографії МФ КНУКіМ Олена Лисенко. Вона розповіла про сучасні танцювальні напрями й основні техніки. Охопила історію виникнення сучасного танцю. Порушила питання появи та розвитку сучасної хореографії на Миколаївщині. Поділилася знаннями про світових хореографів, а також надала комплекси вправ для тренажу та кроссу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: