Новини        05 Квітня 2019        28      

«Нон-стоп» з ювілеєм!

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи щиро вітає народний естрадний театр мініатюр «Нон-стоп» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ і керівника Олену Палей з ювілеєм! Вдячні слова висловлюємо всьому творчому складу народного театру, у якому працюють закохані в сцену люди, сумлінна праця яких забезпечує успішний розвиток колективу. Саме завдяки натхненню учасників створюються вражаючі сценічні дійства. Бажаємо натхнення, утілення творчих задумів, загального визнання і вдячних глядачів! Ми завжди раді співпраці й новим зустрічам на наших заходах!

Народний естрадний театр мініатюр «Нон-стоп» ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ є яскравим представником театру — унікальної майстерні, універсальної мови спілкування людини з буттям, своєрідного дзеркала, у якому відображуються характерні особливості життя суспільства, його духовний потенціал.

«Нон-стоп» створений у 1994 році. Засновником і керівником колективу ось уже 25 років є Олена Палей. Основний склад колективу — працівники Южноукраїнської АЕС. У 2001 році театр отримав почесне звання «народний». За час своєї діяльності показав себе активно і яскраво. Кожен театральний сезон супроводжується новими виставами, відкриттям нових імен і чудовою грою визнаних майстрів сцени. Унікальність колективу в тому, що весь драматургічний матеріал, відтворений на сцені, є авторським — Олени Палей.

У колективу свій особливий почерк. Театр працює в трьох жанрах: комедія, мюзикл та естрадне шоу. У своїх постановках використовує хореографію і вокал. Яскравим доповненням до виступів є застосування широкого спектру технічних засобів.

Народний естрадний театр мініатюр є переможцем багатьох усеукраїнських і міжнародних фестивалів, різноманітних театральних конкурсів, зокрема в 2012 році колектив став переможцем Міжнародного театрального фестивалю в Болгарії (м. Варна), є постійним учасником Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» (м. Очаків).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: