Відбіркові тури обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix-2018» в номінаціях «Вокальне мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Хореографічне мистецтво» завершено.
За результатами відбору на головній сцені фестивалю виступатимуть такі учасники:
Номінація «Вокальне мистецтво» — солісти
І вікова категорія
- Маргарита Ковтонюк — Доманівський РБК.
- Яна Гудзь — м. Первомайськ.
- Вероніка Чечельницька — Березнегуватський РБК.
- Марина Колоскова — м. Миколаїв.
ІІ вікова категорія
- Мілена Бойко — Южноукраїнська ДМШ.
- Владимира Гайдай — Вознесенська ДМШ.
- Даша Павлухіна — Кривоозерський РБК.
- Дует Ева Нестеренко та Дана Бондаренко — м. Первомайськ.
- Олена Яруш — Новобузький РБК.
- Софія Костирко — БТДЮ Інгульського району.
- Єлизавета Нечитайло — ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
- Валерія Щепотьєва — м. Миколаїв.
- Денис Матвійчук — Баштанський РБК.
- Микита Губернаторов — Березанський РБК.
ІІІ вікова категорія
- Наталія Лужняк — Дорошівський СБК Вознесенського району.
- Ернест Гогія — Южноукраїнська міська гімназія № 1.
- Олександра Кохановська — Врадіївський район.
- Аліна Навоєва — м. Первомайськ.
- Діана Бєлова — Новоодеський РБК.
- Олександра Дарієнко — Братський РБК.
- Владислава Осташевська — ПК «Молодіжний» м. Миколаїв.
IV вікова категорія
- Олександра Марусенко — Доманівський РБК.
- Єва Дмух — Южноукраїнська міська гімназія № 1.
- Ольга Скрипник — Южноукраїнська ДМШ.
- Анастасія Вольська — Вознесенська ДМШ.
- Анастасія Лукіянчина — Вознесенський МБК.
- Дует Дар’я Мась та Олександр Крижановський, акомпанемент — Валерій Кудрявцев — м. Первомайськ.
- Пустовойтенко Тетяна — м. Первомайськ.
- Анастасія Кротова — Баштанський РБК.
- Дует у складі Юрія Кузнецова та Вікторії Стучинської — ПК «Молодіжний» м. Миколаїв.
- Аля Кореновська — Березнегуватський РБК.
- Катерина Полєтаєва — ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
- Катерина Гончарук — БТДЮ Інгульського району.
- Анна Колоскова — м. Миколаїв.
- Дует у складі Ірини Грузінської та Людмили Касянчук — Великокорениський БК.
- Дар’я Фролова — м. Миколаїв.
Номінація «Вокальне мистецтво» — ансамблі
І вікова категорія
- Молодша група вокального ансамблю «Невгамовні» — Ольшанська ОТГ Миколаївського району.
- «Зразковий художній колектив» вокальний ансамбль «Аліски» — м. Миколаїв.
ІІ вікова категорія
- Ансамбль зразкового хору «Рондіно» — ПК «Енергетик» м. Южноукраїнськ.
- Молодша група вокальної студії «Сузір’я» — Кривоозерський РБК.
- Вокальний ансамбль «Карамельки» — м. Первомайськ.
- Вокальний ансамбль «Первоцвіт» — Первомайський район.
- Вокальний ансамбль «Бравіссімо» — м. Первомайськ.
- Дитяча група народного вокального колективу «Хорошее настроение» — Миколаївський район.
ІІІ вікова категорія
- Народний художній колектив «Адажіо» — м. Южноукраїнськ.
- Квартет «Світанок» — БТДЮ Інгульського району.
- Ансамбль «Конфетті» — Єланецька ДМШ.
IV вікова категорія
- Вокальний ансамбль «Гарний настрій» — Доманівський РБК.
- Вокальний колектив «Едельвейс» — Великокорениський БК.
- Вокальний ансамбль «Невгамовні» — Ольшанська ОТГ Миколаївського району.
Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»
- Губський Павло — Агрономійський СБК Арбузинського району.
- Бєлосвєт Ярослава — Христофорівська народна студія образотворчого мистецтва «Веселі акварелі» відділу розвитку культури й туризму Баштанської міської ради.
- Ракітіна Анна — відділ розвитку культури й туризму Баштанської міської ради.
- Бублик Олена — народна студія образотворчого мистецтва «Кольори веселки» Баштанського РБК.
- Євдокімова Поліна — народна студія образотворчого мистецтва «Кольори веселки» Баштанського РБК.
- Чаплигін Герман — Березанський будинок творчості школярів.
- Ломаченко Валентина — зразковий художній колектив гуртка ліплення «Пластилінова ворона» Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради.
- Назаренко Анастасія — зразковий художній колектив гуртка ліплення «Пластилінова ворона» Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради.
- Достан Анастасія — гурток декоративно-прикладного мистецтва «Народна творчість» Березнегуватського районного Будинку дитячої творчості.
- Вавіліна Ольга — гурток декоративно-прикладного мистецтва «Народна творчість» Березнегуватського районного Будинку дитячої творчості.
- Тунон Аріна — Первомайська дитяча художня школа.
- Пан Вікторія — Первомайська дитяча художня школа.
- Романчук Ірина — Іванівський сільський клуб Первомайського району.
- Болотських Ксенія — Селищний клуб № 1 Казанківського району.
- Флінушко Мар’яна — Кривоозерський РБК.
- Патенко Ольга — Дитяча школа мистецтв, м. Южноукраїнськ.
- Харитонова Олена — Дитяча школа мистецтв, м. Южноукраїнськ
- Штевіна Софія — народна студія декоративно-прикладного мистецтва «Джерело» Новобузький РБК.
- Оселедченко Вікторія — народна студія образотворчого мистецтва «Барви» Новобузького РБК.
- Данчевський Тимофій — Підлісненський СБК Новоодеського району.
- Даниленко Нікита — студія кераміки Ольшанського БК Миколаївського району.
- Горбань Єлизавета — студія кераміки Ольшанського БК Миколаївського району.
- Ткачук Каріна — Шевченківська ОТГ Вітовського району.
Номінація «Хореографічне мистецтво»
- Хореографічний колектив «Панночка» Шевченківської ОТГ, керівник Олена Сенченко.
- Ансамбль бально-спортивного танцю «Бейзік-степ» Вознесенського МБК, керівник Тетяна Каленик.
- Хореографічний колектив «Top dance» Доманівського БДТ, керівник Інна Лацановська.
- Хореографічний колектив «Калейдоскоп» Новобузького району, керівник Наталія Кичак.
- Зразковий ансамбль сучасного танцю «Едвіс» Новобузького РБК, керівник Інна Буфалова.
- Зразковий хореографічний колектив «Славія» Баштанського РБК, керівник Валентина Чоботар.
- Зразковий хореографічний колектив «Барви» Березегуватського РБК, керівник Наталля Максименко.
- Хореографічний колектив «Перлинка» Первомайського району, керівник Юлія Гребенюк.
- Хореографічний колектив «Фортуна» Миколаївського району, керівник Олена Горшкова.
- Народний ансамбль танцю «Золотий колос» Очаківської міськради, керівник Світлана Козлова.
- Зразковий хореографічний колектив «Барви» Березегуватського РБК, керівник Наталля Максименко.
- Зразкова хореографічна студія «Пірует» м. Миколаїв, керівники Марина Чумак, Альона Васильєва.
- Народний ансамбль бального танцю «Грація» м. Миколаїв, керівник Роман Гусаков.
2 червня о 10:00 на головній сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбудеться фінал обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix-2018». Яскраві та талановиті діти Миколаївщини боротимуться за звання кращий із кращих. Приходьте та разом із нами відчуйте шалений вибух позитивні емоції!