Новини        30 Травня 2018        658      

Обласна творча лабораторія керівників хореографічних колективів

29 травня в Миколаївській філії Київського Національного університету культури і мистецтв відбулась обласна творча лабораторія для керівників хореографічних колективів. У заході взяли участь понад 40 керівників з області та Миколаєва. Подробиці — далі в статті.

На початку лабораторії до учасників із профорієнтаційною промовою звернулася директор університету, заслужений працівник культури України, доцент Наталія Федотова.

З темою «Базовий класичний танець, як якісна основа виконавської майстерності» виступила член асамблеї науковців і митців України, член правління Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України, магістр хореографії Світлана Леоненко.

Про «Український народний танець у репертуарі хореографічних колективів» докладно з наданням рекомендацій по кожному регіону України доповів доцент кафедри хореографії ВП «МФ КНУКіМ», голова правління Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України, заслужений працівник культури України Михайло Мерлянов.

Провідний методист із хореографії ОЦНТ та КОР, заступник голови правління Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України Анатолій Кривошей ознайомив присутніх про стан хореографічного жанру на Миколаївщині та перспективи розвитку самодіяльних хореографічних колективів Миколаївщини в сучасних умовах децентралізації. На завершення роботи обласної творчої лабораторії Анатолій Кривошей підбив підсумки роботи хореографічного жанру за 2017–2018 навчальний рік та розповів про план роботи на 2018–2019.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: