Новини        04 Квітня 2019        758      

Творчий проект «Таланти Прибужжя»: Вадим Пустильник

Проект «Таланти Прибужжя» триває. Четвертого квітня свою творчість представив майстер НТО «Прибужжя» Вадим Пустильник.

Організатори

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи і Миколаївський академічний художній російський драматичний театр.

Мета проекту

Проект «Таланти Прибужжя» спрямований на популяризацію сучасного мистецтва нашої області, поєднання різножанрових напрямів творчості, пошук і презентацію нових арт-ідей талантів Миколаївщини.

Учасники

Учасниками проекту є художники-аматори та майстри декоративно-прикладного мистецтва обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя».

Діюча виставка

Четвертого квітня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі урочисто відкрилася персональна виставка Вадима Пустильника, з 2000 року — члена НТО «Прибужжя». За період своєї творчої діяльності, митець представив ряд персональних виставок, а також неодноразово брав участь у Всеукраїнських та обласних заходах.

До виставкової експозиції сьогодні ввійшло 18 картин, на яких зображені фрагменти майже зниклих двориків старого Миколаєва. У серії пейзажів Вадим Пустильник яскраво відобразив красу південних краєвидів, Очаківську синь морських мотивів, спокій яхт біля причалу, романтичну блакить Південного Бугу тощо. Використання теплої палітри додало картинам особливої м’якості і затишку, наповнило відчуттям легкого повітря і лагідного сонця. А поєднання гри сонячних відблисків на воді з прохолодністю тіні створило своєрідну динаміку в просторі композиції. У залі лунали музичні композиції, доповнюючи красу живописних полотен і підсилюючи емоції й враження гостей.

Привітати художника з відкриттям персональної виставки прийшли друзі і колеги. Директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова побажала творчих успіхів і вручила грамоту «за особистий внесок у розвиток і популяризацію української культури та високу виконавську майстерність». Слова вдячності за чудову виставку і прекрасні роботи пролунали від директора МАХРДТ Артема Свистуна. А керівник НТО «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова звернула увагу глядачів на високий художній рівень представлених робіт.

Виставка триватиме до 30 квітня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: