Новини        29 Березня 2021        423      

Обласні онлайн-семінари: березень

У березні  фахівці МОЦНТ та КОР провели два онлайн-семінари, спрямовані на підвищення кваліфікації працівників закладів культури клубного типу Миколаївщини.

Вокальне мистецтво

Онлайн-семінар з вокального мистецтва відбувся 17 березня. Під час семінару лектори висвітлили тему використання технічних засобів при створенні вокальних номерів (з власного досвіду роботи), а також провели практичне заняття «Постановка театралізованого вокального номера» (від задуму до презентації).

Своїм багатим досвідом в цьому напрямку з учасниками онлайн-семінару поділилися провідний методист по роботі з дітьми та молоддю Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Наталя Лисогор, провідний методист з вокально-хорового жанру Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України Галина Стрелецька, а також керівник зразкової вокальної студії «Камертон» будинку культури Березнегуватської селищної ради Володимир Дениско.

Давши вичерпні відповіді на усі питання, що цікавили учасників онлайн-семінару, лектори також нагадали по низку культурно-мистецьких заходів для дітей, які заплановані на поточний рік.

Фахівці МОЦНТ та КОР ще раз акцентували увагу представників культурної галузі на особливостях підготовки дитячих вокальних колективів та окремих виконавців до таких заходів, аби участь у них максимально відповідала б усім вимогам і водночас допомогла б виявити нові і яскраві таланти, якими так багата земля Миколаївщини.

Хореографічне мистецтво

Онлайн-семінар, на якому розбирали основні закони драматургії в хореографічному мистецтві та аналізували в деталях декілька обласних конкурсів саме цього напряму, відбувся 25 березня.

Перед онлайн-аудиторією виступили директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова. Вона наголосила, що карантин хоч і диктує усім свої умови, але завдяки передовим технологіям всі мають змогу самовдосконалюватися, здобувати нові знання і продовжувати нести світло культури у «ковідне» сьогодення.

Її думку цілком підтримала й викладач першої категорії хореографічних дисциплін Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Олена Нікітіна.

У ході семінару фахівці Центру народної творчості разом з керівниками хореографічних колективів проаналізували виступи учасників обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя», обласного конкурсу хореографічних колективів «Jam», а також виступи учасників обласного огляду «Різдвяне диво», а наостанок побажали усім невичерпного натхнення та нових досягнень на ниві хореографічного мистецтва.

Загалом в обох березневих онлайн-семінарах взяли участь понад 150 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: