Новини        05 Липня 2021        340      

Обласні семінари: червень

У червні фахівці МОЦНТ та КОР провели два семінари (до яких залучено понад 70 слухачів), спрямованих на підвищення кваліфікації працівників закладів культури Миколаївщини, проаналізували роботу керівників та відповіли на питання, які цікавили аудиторію, надали методичні поради відповідної тематики.

Обласна творча лабораторія для керівників дитячих колективів та студій

Для керівників дитячих колективів та студій клубних закладів проведена творча лабораторія, під час якої здійснений детальний аналіз виступів солістів та вокальних колективів малих форм в обласному фестивалі дитячої творчості «Art-mix», надані рекомендації та практичні поради керівникам колективів, зосереджено увагу на виконанні плану заходів МОЦНТ та КОР на друге півріччя 2021 року.

Лектори семінару:Наталя Лисогор – провідна методистка по роботі з дітьми та молоддю Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, ретельно проаналізувала виступи кожного з учасників за рекомендаціями журі та надала керівникам корисні поради щодо уникнення недоліків у виконанні вокальних творів. Галина Стрелецька – провідна методистка з вокально-хорового жанру Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України, зосередила увагу керівників на підготовці, порядку надання заявок для участі у фестивалі та зробила зауваження щодо помилок під час запису та обробки конкурсних відео.

Обласний семінар з формування місцевих переліків елементів нематеріальної культурної спадщини

Для членів комісій ініціативних груп з формування місцевих переліків елементів нематеріальної культурної спадщини проведено обласний семінар у стінах унікального історико-етнографічного музею села Галаганівка та Галаганівського сільського клубу-філії Снігурівського Будинку культури. Проведення заходу організовано за безпосередньої допомоги директора Снігурівського будинку культури Любові Сопельняк та завідуючої Галаганівського сільського клубу-філії Ольги Плакси.

Семінар розпочався з цікавої екскурсії по музею, що створений активістами сільської громади на чолі з Аксенією Біляченко, та майстер-класу з розпису сувенірних виробів. В теоретичній частині були розглянуті питання традиційної побутової культури населення Степового Побужжя, використання об’єктів нематеріальної культурної спадщини для створення туристичної привабливості регіону та необхідності співпраці з музеями. Саме така співпраця є запорукою успішної діяльності у вивченні нематеріальної культурної спадщини регіону та її охороні.Завершився семінар майстер-класом за кулінарними традиціями села Галаганівка. Всі учасники заходу мали змогу почастували смачними стравами.Спікерами семінару були:Світлана Бабуріна — провідна методистка Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи;Ольга Волос — викладачка Миколаївського обласного інституту післядипломної підготовки працівників освіти, кандидатка історичних наук, представниця обласної комісії з формування обласного реєстру елементів нематеріальної культурної спадщини; Світлана Романенко – завідувачка відділу виставок Миколаївського обласного краєзнавчого музею, представниця обласної комісії з формування обласного реєстру елементів нематеріальної культурної спадщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: