Новини        18 Листопада 2015        1472      

Художниця Людмила Бєлосвєт представила 30 картин на персональній виставці

18 листопада у приміщенні  Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбулось відкриття персональної виставки Людмили Бєлосвєт (с. Христофорівка, Баштанського району) художниці обласного народного творчого об’єднання  «Прибужжя» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Організатори: обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, обласне народне творче об’єднання «Прибужжя».

До виставкової експозиції увійшли понад 30 мальовничих картин. Для Людмили Бєлосвєт характерним є здатність відчути неповторність краси та  відтворити її у своїх полотнах з властивими їй  ліричністю та романтизмом.

«Христофорівські плавні», «Ранок на Інгулі»,  «Степові квіти» – ці роботи представлені в різних техніках, переважно це натюрморти та пейзажі місцевих сільських краєвидів.

З відкриттям першої персональної виставки художницю привітали  заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею  В.В. Чернявський.

За особистий внесок у розвиток народної творчості та високу виконавську майстерність художниці  вручили  почесну грамоту заступник директора Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Т.М. Нестерова

та завідувач сектору культури Баштанської райдержадміністрації  Н.М. Ракітіна.

Музичним подарунком для усіх присутніх були авторські пісні у виконанні самодіяльного композитора з Баштанщини Віктора Коваленка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: