Новини        20 Листопада 2016        183      

Обласний конкурс хореографічних колективів «Перлина Прибужжя»

19 листопада у Миколаївському міському палаці творчості «Молодіжний» відбувся другий і заключний день обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя».

Вітаючи учасників, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Димитров та заступник начальника департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Ганна Каськова подякували учасникам за активність і підкреслили важливість поєднання творчого досвіду з молодими починаннями, що, власне, й відбувалось на сцені заходу.

Відкрив конкурсну програму «народний» ансамбль танцю «Миколаїв-Трицвіт» та хор імені Миколи Аркаса ВП «МФ КНУКіМ», керівники — заслужені працівники культури України Михайло Мерлянов та Омелян Шпачинський.

Протягом другого конкурсного дня свої кращі номери представили учасники 61-го, а загалом у заході взяли участь 94 хореографічні колективи з Арбузинського, Баштанського, Березнегуватського, Братського, Веселинівського, Вітовського, Вознесенського, Єланецького, Казанківського, Кривоозерського, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Очаківського, Первомайського, Снігурівського районів та міст: Вознесенськ, Миколаїв, Очаків, Первомайськ, Южноукраїнськ. Понад 1500 юних та досвідчених танцівників подарували глядачам драйвову суміш з яскравих почуттів, ритму, музики й світла.

Нагадаємо, дитячі, молодіжні  та дорослі танцювальні колективи учбових та клубних закладів незалежно від відомчого підпорядкування, студії хореографічного мистецтва області виступили в номінаціях:  народна,  класична, естрадно-сучасна, сценічно-бальна та дитяча оригінальна хореографія у чотирьох вікових  категоріях:  7–10 років; 11–14 років; від 15 років і старші; змішаний склад.

Оцінювали виступи конкурсантів провідні фахівці хореографічного мистецтва області:

Михайло Мерлянов, голова журі, завідувач кафедри хореографії МФ КНУКіМ, голова МТОНХСУ, професор;

Анатолій Кривошей, провідний методист ОЦНТ та КОР, заступник голови МТОНХСУ;

Людмила Самчинська, художній керівник народного ансамблю спортивно-бального танцю «Натхнення» ПК «Енергетик» Южно-Української АЕС, суддя міжнародної категорії;

Ольга Дорошина, викладач хореографічних дисциплін МККіМ, член  МТОНХСУ, заслужений працівник культури України,

Олена Нікітіна, викладач хореографічних дисциплін МККіМ.

За рішенням журі перше місце обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» посіли:

І категорія

  • «зразковий» ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» Миколаївського МПК «Корабельний», керівник Наталя Кобельчук;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Водограй» Миколаївського МПК «Корабельний», керівник Світлана Чебан;
  • «зразковий» хореографічний колектив «Пірует» МТОНХСУ та Миколаївського міського будинку вчителя, керівники: Марина Чумак, Альона Васильєва;
  • хореографічний ансамбль «Перлинка» МДШМ № 2, керівники: Наталія Бабаян, Лариса Попова;
  • «зразковий» ансамбль бального танцю «Улыбка»Миколаївського МПК «Корабельний», керівник Олена Заборовська;
  • «народний» ансамбль естрадного танцю «Каприз», керівник Юлія Захарова;
  • клуб бально-спортивного танцю «Viktoria Dance» Миколаївського МПК «Молодіжний», керівник Вікторія Кошова.

Змішана категорія

  • ансамбль танцю «Фортуна» Петрово-Солониського СК Миколаївського району, керівник Олена Горшкова;
  • «народний ансамбль танцю «Надія» Радсадівського СБК, керівник — заслужений працівник культури України Людмила Капустян;
  • хореографічний ансамбль «Ренесанс» МТОНХСУ, керівник Ірина Хохолькова;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Дивоцвіт» Казанківського РБК, керівник Марія Юркова;
  • ансамбль єврейського танцю «Сімха» місто Миколаїв, керівник Оксана Каррівалє;
  • «зразковий художній колектив» ансамбль танцю «Веселка» ЗОШ № 60, керівник — відмінник освіти України Євдокія Керасірова;
  • хореографічний ансамбль «Ренесанс» МТОНХСУ, керівник Ірина Хохолькова;
  • «зразковий художній колектив» ансамбль танцю «Веселка» ЗОШ № 60, керівник — відмінник освіти України Євдокія Керасірова;
  • ансамбль танцю «Хоро» Тернівського БК, керівник Світлана Уманець;
  • ансамбль танцю «Сяйво України» МСШ «Академія дитячої творчості», керівники: Альона Кіщенко, Ірина Багрянцева;
  • «народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» МПТУ, керівники: Світлана Драгомощенко, відмінник освіти України Тетяна Смикова.

ІІ категорія

  • «народний художній колектив» ансамбль спортивного бального танцю «Нюанс» ОБХТ, керівник Світлана Раскіна;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Водограй» Миколаївського МПК «Корабельний», керівник Світлана Чебан;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Зорянка» Миколаївського РБК,керівник Тетяна Даниленко;
  • хореографічний ансамбль «Перлинка» Миколаївської ДШМ № 2, керівники: Наталія Бабаян, Лариса Попова;
  • «народний» ансамбль бального танцю «Натхнення» Первомайського МЦКіД ім. Є. Зарницької, керівник Віталій Бесараб;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Бусинка» Миколаївського МПК «Молодіжний», керівник Марія Сухопара;
  • «народний» ансамбль естрадного танцю «Сюрприз» Миколаївського МПК «Молодіжний», керівники: Тамара Кузьмич, Катерина Лопатіна;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Барви» Березнегуватського РБК, керівник Наталя Максименко.

ІІІ категорія

  • ансамбль сучасного танцю МККіМ, керівники: Олена Нікітіна, Олена Божко;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Славія» Баштанського РБК, керівник Валентина Чоботар;
  • «народний» ансамбль сучасного танцю «Дружба» Березнегуватського РБК, керівник Олена Томова;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Радість» ВК Очаківської міської ради, керівник — заслужений працівник культури України Тетяна Поночевна;
  • «народний» ансамбль танцю «Водограй» Казанківського РБК, керівник Анастасія Чайка;
  • «зразковий художній колектив» ансамбль танцю «Веселка» МПТУ, керівник — відмінник освіти України Вікторія Зарванська;
  • «народний» ансамбль танцю «Золотий колос» НАУ, керівник Тетяна Воронцова;
  • «народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» МПТУ, керівник — відмінник освіти України Ганна Макарова;
  • ансамбль народного танцю «Вітражі» МККіМ, керівник Світлана Краснова;
  • «народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» МПТУ, керівники: Світлана Драгомощенко, відмінник освіти України Тетяна Смикова;
  • «зразковий» ансамбль танцю «Барви» Березнегуватського РБК, керівник Наталя Максименко;
  • «зразковий» колектив сучасного танцю шоу-балет «Свято мрій» ОБХТ, керівник — заслужений працівник культури України Наталя Томова;
  • ансамбль народного танцю МККіМ, керівники: заслужений працівник культури України Ольга Дорошина, Світлана Романова;
  • танцювальний колектив «Преміум» Березнегуватського РБК, керівник Євгенія Климчук.

По закінченні конкурсу вся танцювальна братія роз’їхалась по домівках, отримавши на згадку про переможні виступи дипломи  від управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації  і Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, а колективи-лауреати перших місць запрошені до участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі», який відбудеться у квітні 2017 року.

Вітаємо з перемогою, і до зустрічі у квітні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: