Нематеріальна культурна спадщина, Новини        12 Грудня 2018        714      

Підсумки семінару-тренінгу «Організація роботи з документування, збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини»

11 грудня в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся семінар-тренінг, у якому взяли участь понад 40 осіб з усіх куточків Миколаївщини. Більше інформації — далі у статті.

Протягом заходу учасники отримали безліч корисної інформації щодо створення переліків елементів НКС; діючих нормативів та актуальної документації; отримали необхідні практичні навички для заповнення облікової картки та просування елементів НКС до переліків різних рівнів, а також семінаристи на конкретних прикладах ознайомилися із процесом дослідження, документування та популяризації зразків НКС.

Особливим подарунком для всіх присутніх стала презентація збірок провідних методистів Миколаївського обласного центру народної творчості Світлани Бабуріної та кандидата історичних наук Ганни Божкової «Весільні традиції Миколаївщини» і «Нематеріальна культурна спадщина: збереження, популяризація та підвищення ролі в суспільстві», які є своєрідним підсумком плідної роботи за рік.

Сподіваємося, що семінар-тренінг був не лише цікавим, але й корисним, а отримані рекомендації значно полегшать вашу подальшу роботу з елементами НКС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: