Новини        11 Квітня 2017        429      

Підтвердження звання ансамблю сучасного танцю «Пасадена»

8 квітня відбувся творчий звіт ансамблю сучасного танцю «Пасадена» Обласного палацу культури. Якими творчими здобутками відомий колектив, що допомагає сьогодні утримуватися у переліку кращих — про все це далі.

Ансамбль сучасного танцю «Пасадена» створений у 1996 році. За вагомі досягнення у 2008 здобув почесне звання «зразковий». Засновником та керівником колективу є Катерина Алексєєва, яка за плідну працю була відзначена Почесними грамотами управління культури Миколаївської облдержадміністрації та обласної ради, а також отримала звання «Громадянин року — 2016».

«Пасадена» —  один з кращих ансамблів Миколаївщини — швидко розвивається у жанрі сучасної хореографії, бере активну участь у концертних програмах міста та області, є неодноразовим переможцем заходів хореографічного мистецтва регіонального, всеукраїнського, міжнародного рівнів.

У звітній програмі, яка була представлена у двох  відділеннях, різновікові групи колективу запропонували оновлений репертуар. Під час підведення підсумків комісія відмітила високий рівень загальної підготовки юних аматорів, чіткість виконавської та технічної майстерності, дотримання малюнку та ліній хореографічних композицій, культуру сцени.

Атестаційна комісія одноголосно підтвердила право носити почесне звання «зразковий» ансамблю сучасного танцю «Пасадена» протягом наступних трьох років.

 

А ми нагадуємо, що нещодавно свій творчий звіт на захист звання «народний» презентував ансамбль української пісні «Берегиня» Братського районного будинку культури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: