Новини        07 Квітня 2017        555      

Підтвердження звання ансамблю української пісні «Берегиня»

7 квітня відбувся творчий звіт ансамблю української пісні «Берегиня» Братського районного будинку культури. Які особливості в роботі колективу відзначила атестаційна комісія, наскільки він гідний почесного звання «народний» — читайте далі.

Ансамбль «Берегиня» створений у 1999 році на базі вокального тріо «Мрія». Згодом його кількісний склад збільшився, репертуарна палітра розширилася. У 2000 за високу виконавську майстерність колективу присвоєно звання «народний», яке він гідно несе протягом 17 років.

Сьогодні до складу ансамблю входить 17 любителів пісенного мистецтва — працівників райдержадміністрації, лікарні, газового господарства, дитячого садка, а також пенсіонери й підприємці. Зберігаючи кращі традиції української культури, колектив на чолі з керівником Валентиною Бондаренко розвиває народну пісенну основу, закладену нашими пращурами. У репертуарі ансамблю весільні, обжинкові, козацькі та чумацькі пісні, щедрівки, колядки та купальські обряди.

Під час підведення підсумків члени комісії відзначили сценічну культуру аматорів, цікаве відтворення ними характеру та сценічних образів української пісенної творчості. Ця майстерність проявилася й під час презентації композиції «За всіх на світі матерів», за виконання якої колектив отримав ІІ почесне місце в номінації «Вокально-музичні композиції» на обласному огляді «Материнська пісня».

За рішенням атестаційної комісії право носити почесне звання «народний» ансамблю української пісні «Берегиня» Братського районного будинку культури підтверджено на три роки.

А 31 березня підтверджували звання «народний» та «зразковий» колективи Радсадівського сільського будинку культури.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: