Новини        24 Жовтня 2017        565      

Підтвердження звання березнегуватському ансамблю танцю «Барви»

20 жовтня в Березнегуватському районному будинку культури ансамбль танцю «Барви» презентував звітну програму на захист почесного звання «зразковий хореографічний колектив». Яким було рішення атестаційної комісії — далі в статті.

«Барви» — це улюбленці березнегуватців, вони є постійними учасниками культурно-масових свят району та області. Ансамбль працює на базі районного будинку культури з жовтня 2017 року. Ініціатором створення та єдиним керівником колективу є Наталя Максименко, випускниця Миколаївського вищого державного училища культури. У 2011 році колективу було присвоєне почесне звання «зразковий». За час роботи за плечима учасників багато перемог: Гран-прі обласного фестивалю дитячої творчості «А я — україночка», І місце обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Чарівний чобіток», обласного конкурсу хореографічних колективів «Перлина Прибужжя» тощо.

Сьогодні колектив налічує понад 120 учасників, які займаються в п’яти вікових групах. У звітній програмі були продемонстровані оригінальні хореографічні композиції більш естрадного напряму, стилізовані українські танці, цікаві сюжетні рішення, у яких чітко визначається авторський почерк керівника.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «зразковий» ансамблю танцю «Барви» Березнегуватського районного будинку культури було підтверджено на три роки.

Вітаємо березнегуватців і сподіваємося, що й надалі їхнє мистецтво танцю струменітиме добром і любов’ю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: