Новини        29 Вересня 2017        567      

Обласне свято «Пісні наших батьків» зібрало друзів

29 вересня до Міжнародного дня людей похилого віку на базі Чорноморського національного університету імені П. Могили відбулося обласне свято «Пісні наших батьків». Які колективи долучилися до святкування, а також про інші подробиці свята — далі й докладно.

Свято «Пісні наших батьків» було започатковано управлінням культури облдержадміністрації за ініціативи Миколаївського обласного центру народної творчості у 2000 році як обласний огляд до знаменних дат у житті ветеранів війни та праці. Останнім часом захід усе більше приурочено до Міжнародного дня людей похилого віку як данина пам’яті земляків, які ціною власного життя здобували мир, пережили багато трагічних та складних сторінок історії рідної держави, а також як прекрасна можливість з’єднати у єдиному колі представників різних поколінь.

Особливої урочистості святу додала ювілейна дата: 60-річчя клубу «Ветеран» заводу ім. 61 Комунара. Привітати ювелярів, а також учасників та гостей свята завітали почесні гості: народний депутат України Олександр Жолобецький, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, представники обласної та міської ради ветеранів.

Яскраве пісенне вітання пролунало й від директора Миколаївського обласного центру народної творчості, заслуженої артистки України Наталії Баштової —«Многая літа» та побажання здорового та щасливого життя. У святковій концертній програмі взяли участь 13 кращих аматорських колективів із чотирьох районів та трьох міст Миколаївської області, а саме:

 • народний хор ветеранів війни та праці й вокальний чоловічий гурт «Ясени» Центру культури й дозвілля Первомайської міської ради;
 • народний хор ветеранів війни та праці Баштанського районного будинку культури;
 • народний вокальний ансамбль «Океаночка» палацу культури «Корабельний» Миколаївської міської ради;
 • вокальний ансамбль «Ретро» Єланецького районного будинку культури;
 • вокальний квартет «Вдохновение» та соліст Дмитро Дубовий Центру культури й дозвілля Очаківської міської ради;
 • вокальний ансамбль «Терниця» Великокорениського будинку культури Миколаївської міської ради;
 • ансамбль «Троїсті музики» Рибаківського сільського будинку культури Коблівської сільської ради;
 • народний фольклорний ансамбль «Вербиченька» заводу ім. 61 Комунара;
 • Микола Каганюк, соліст Красненьського сільського будинку культури Кривоозерського району;
 • вокальний гурт «Джерело» обласної ради волонтерів;
 • народний художній колектив «ансамбль танцю «Аліски» Інгульського будинку творчості дітей та юнацтва.

Усі учасники обласного свята «Пісні наших батьків» були нагороджені грамотами та подяками управління культури управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, а народні хорові колективи ветеранів війни та праці отримали цінні подарунки від Миколаївського обласного центру народної творчості.

Завершився захід піснею «Побажання» від соліста Центру культури й дозвілля Очаківської міської ради Дмитра Дубового, яка з’єднала в потужному багатоголоссі учасників та гостей свята — на мир і злагоду, добро і благополуччя, на довгії та щасливії літа!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: