Новини        02 Березня 2017        400      

Підтвердження звання «народний» колективам Вознесенського міського будинку культури

У лютому також презентували творчі звіти колективи Вознесенського міського будинку культури. Своє право носити почесне звання «народний» протягом наступних трьох років підтверджували духовий оркестр і дитячий театр-студія «Огниво». Наскільки вознесенці сьогодні підтримують аматорське мистецтво рідного краю на гідному рівні — далі у статті.

Дитячий театр-студія «Огниво»

Дитячий театр-студія «Огниво» працює на базі Будинку культури з 1995 року. Звання «народний» здобув у 2000-му. Сьогодні — це зрілий, сталий колектив, до складу якого входять аматори різного віку. Художній керівник Катерина Федорчук прагне оновити репертуар студійців, осучаснити форми дійства, зацікавити глядача, що яскраво виразилося під час звітної програми. До уваги атестаційної комісії любителі театрального жанру запропонували виставу «Попелюшка на новий лад», під час якої аматори продемонстрували майстерність акторської гри в цікавій постановці, яскраві костюми, якісний музичний супровід.

Переглянувши виступ, члени комісії рекомендували керівникові в процесі роботи більше уваги приділяти заняттям зі сценічної мови, прагнути до більш яскравого вираження образу, застосовувати різні режисерські прийоми.

За рішенням комісії, звання «народний» дитячому театру-студії «Огниво» підтверджено на три роки.

Дитячий театр-студія «Огниво»

Духовий оркестр

«Звуки срібла та міді» — так називалася звітна програма духового оркестру Вознесенського міського будинку культури, історія якого почалася далекого 1925 року. Тривалий час колективом керував Володимир Ракітський, а з 2004-го його очолює ветеран оркестру Володимир Гіль, висококваліфікований спеціаліст і професіонал своєї справи. Висока виконавська майстерність, сценічна культура, якість звучання завжди відрізняли виступи одного з кращих аматорських колективів області.

До уваги атестаційної комісії музиканти запропонували програму у двох відділеннях, до складу якої увійшли різноманітні класичні твори, а також твори сучасних композиторів: марші, увертюри, фантазії, пісні, танцювальні мелодії. Усі аранжування для оркестру здійснив його художній керівник і диригент — Володимир Гіль. У творчому звіті колективу також узяли участь кращі солісти та дуети Будинку культури, що значно урізноманітнило концертну програму.

Члени атестаційної комісії подякували керівнику та учасникам оркестру за збереження та популяризацію духового мистецтва, а також звернули увагу на потребу в оновленні складу колективу молоддю, що дасть перспективу розвитку.

За рішенням атестаційної комісії, духовому оркестру Вознесенського будинку культури підтверджено звання «народний» на три роки.

Духовий оркестр Вознесенського міського будинку культури

Бажаємо вознесенцям творчої наснаги та успіхів у розвитку аматорського мистецтва!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: