Новини        01 Листопада 2017        339      

Підтвердження звання Таборівському театру естради «Гвоздика»

31 жовтня відбулося свято в Таборівському сільському будинку культури Бузької об’єднаної територіальної громади Вознесенського району. У відремонтованій концертній залі шанувальників театрального мистецтва села вітав театр естради «Гвоздика». Аматорський колектив підтверджували своє право носити почесне звання «народний». Наскільки їм це вдалося — далі в статті.

Театральний колектив «Гвоздика» працює на базі Таборівського сільського будинку культури з 1976 року. Почесне звання «народний» аматорському колективу було присвоєно в 1979. За тривалий час творчого життя таборівці пережили й період активної творчості, і спади. З приходом нового керівника колектив запрацював по-новому. Альона Миргородська — місцева зіронька, виросла в Таборівці, брала активну участь у самодіяльності. Коло її вподобань різноманітне: і вокальне мистецтво, і театр. Молода наставниця зібрала біля себе талановиту молодь села. Мистецтвом акторської гри захопилися Денис Андрєєв, Дарина Гребьонкіна, Маким Піскун, Юлія Раду, Артем Хребет, Вероніка Гриценко.

До уваги комісії учасники театру естради «Гвоздика» презентували виставу за твором Степана Васильченка «На перші гулі». Це була дебютна робота Альони Миргородської у якості режисера. Завдяки органічній грі аматорів, глядачі із задоволенням сприймали історії з життя села, описані у творі. На сцені вирували і сміх, і сльози. Гумор тісно переплітався з колоритними народними піснями у виконанні учасниць вокального колективу «Калинонька» Таборівського СБК.

Члени атестаційної комісії привітали керівника з дебютною роботою, подякували сільським аматорам за їхню творчість, а також запропонували рекомендації щодо покращення режисерських ходів і сценографії.

За рішенням атестаційної комісії почесне звання «народний» Таборівському театру естради «Гвоздика» підтверджено на три роки.

Вітаємо керівника та учасників колективу! Бажаємо цікавих творчих робіт і перемог на фестивалях обласного і всеукраїнського рівнів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: